Nordplus finansiāli atbalstīts projekts «Diasporas bērnu izglītība tālmācībā – ārvalstu pieredze»

Lejuplādēt semināra atskatu (Latviski)

Projekts «Diasporas bērnu izglītība tālmācībā – ārvalstu pieredze»

Starptautiskā mācību metodiskā pieredzes apmaiņas semināra «Diasporas bērnu izglītība tālmācībā – ārvalstu pieredze» programma Norvēģijā – fjordu zemē

«Diasporas bērnu izglītība tālmācībā – ārvalstu pieredze» - semināra programma (EN)

«Diasporas bērnu izglītība tālmācībā – ārvalstu pieredze» - semināra programma (LV)

Izglītojošs pieredzes apmaiņas seminārs «Mūsdienīga mācību vide – izziņas aktivitāti, patstāvību un radošumu veicinošs mācību process» sadarbības skolā – Norvēģijas tālmācības skolā “Globalskolen” – 17.08.2016.

«Mūsdienīga mācību vide – izziņas aktivitāti, patstāvību un radošumu veicinošs mācību process» - semināra prezentācija (EN)

Lejuplādēt semināra programmu (Latviski)

«Mūsdienīga mācību vide – izziņas aktivitāti, patstāvību un radošumu veicinošs mācību process» - semināra prezentācija (LV)

Lejuplādēt semināra prezentāciju (Latviski)

Informatīvais materiāls Latvijas diasporas nedēļas nogales skolai Norvēģijā – “Bergausis”.

Informatīvais materiāls Latvijas diasporas bērniem un jauniešiem par iespējām iegūt izglītību dzimtajā valodā tālmācībā

Starptautiskā mācību metodiskā pieredzes apmaiņas semināra “Diasporas bērnu izglītība tālmācībā – ārvalstu pieredze” foto galerija

Konference ”Latvieši pasaulē – piederīgi Latvijai. 2016”- 29.-30.jūlijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā