Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» Pamatizglītības 2.posma (7.-9.klase) tālmācības mācību programma

Pamatizglītības 2. posma (7.–9. klase) tālmācības mācību programma (akreditācijas lapa nr. 6671) tālmācībā piedāvā apgūt 7.–9. klases mācību programmu.  Mācību programmu iespējams apgūt divu gadu laikā*.

*Pēc MK noteikumu Nr. 591 46.punktā noteiktā regulējuma, izņēmuma gadījumā piedāvājam mācību programmu pēc individuāla plāna apgūt divu gadu laikā, ja izglītojamam ir atbilstošas zināšanas, iemaņas un prasmes, kā arī sociālā un psiholoģiskā gatavība.

Mācību maksa: 98 EUR/mēn., jeb 441 EUR pusgadā.

Bezmaksas tālmācība – Piesakies mācībām Rīgas Komercskolā!

Bezmaksas tālmācība - Piesakies mācībām Rīgas Komercskolā

Pamatizglītības programmas galvenie mērķi un uzdevumui

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola», īstenojot pamatizglītības programmas galvenos mērķus un uzdevumus, izglītojamiem ir nodrošināta iespēja apgūt pamatprasmes un iemaņas vispārizglītojošajos mācību priekšmetos kā zināšanu, prasmju un attieksmju kopumu, kas nepieciešams personiskai izaugsmei un attīstībai, pilsoniskai aktivitātei, sociālai iekļautībai un nodarbinātībai, veidojot prasmi patstāvīgi mācīties, kā arī nodrošināt iespēju padziļināti apgūt izglītības jomu «Cilvēks un sabiedrība» mācību priekšmetus, kas rosina radošās darbības pieredzi, mācību stundu-klātienes konsultāciju praktiskajās nodarbībās, kā arī izpildot praktiskos darbus, ir nodrošināta iespēja attīstīt praktiskā darba iemaņas un rada motivāciju turpmākās izglītības un profesijas ieguvei.

Apskatīt izglītības programmas mācību priekšmetu plānu

Mācību priekšmeti Skolotājs
Literatūra Dace Vilmeniete
Mūzika Velta Zīle
Vizuālā māksla Kristīne Caune

*izglītības iestādes izstrādātais mācību priekšmeta standarts Valsts izglītības satura centrā (turpmāk – VISC) saskaņots:

Mērķtiecīga karjeras veidošana – VISC 2011. gada 31. maija saskaņojums Nr. 1-10/706

[Izdrukājama pieteikuma anketa]

Pamatizglītības mācību procesa atbalsta līdzekļi

Katrā mācību priekšmetā izstrādāti inovatīvi mācību līdzekļi, mācību priekšmetu programmas, kur atspoguļota mācību priekšmetu satura apguves secība, apguvei paredzētais laiks, sasniedzamais rezultāts, pārbaudes veids.

Mācību procesa atbalsts ietver klātienes un neklātienes konsultācijas, praktiskas klātienes nodarbības: diskusijas, praktiski uzdevumi, problēmjautājumu analīze, individuālās skolotāju konsultācijas klātienē, neklātienē (e-pasts, skype).

Izglītības programmas īstenošanas uzdevumi:

• nodrošināt iespēju apgūt zināšanas, prasmes un iemaņas mācību priekšmetos, radot motivāciju profesionālās karjeras izvēlei un veicinot izglītojamā konkurētspēju tālākas profesionālās izglītības apguvē.
  • dot iespēju iegūt pamatskolas izglītību tālmācībā personām, kurām nav iespēju regulāri apmeklēt izglītības iestādi, jo ir iesaistījušās darba tirgū vai ir citi apstākļi, kas nosaka personas izvēli iegūt izglītību tālmācībā un ir gatavi apgūt patstāvīgi mācību vielu.

Tālmācības pamatskolas mācību procesa atbalsts