Š.g. 31.martā noslēdzās Ekonomikas un kultūras augstskolas rīkotā finanšu olimpiāde skolēniem „Finanšu ābece 2017”, kura tika organizēta sadarbībā ar Alberta koledžu, Finanšu un kapitāla tirgus komisiju un Latvijas Banku.

Šajā olimpiādē, kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 102 skolēni no 39 Latvijas skolām, uzvarēja mūsu prieks un lepnums, 11.klases audzēkne – Lāsma Zaķe, kura ieguva iespēju studēt budžeta vietā EKA vai Alberta koledžā pēc pašas izvēles. Savukārt Latvijas Banka uzvarētājai piešķīra īpašo naudu – kolekcijas monētu komplektu!
Otrās un trešās vietas ieguvējiem tika pasniegtas kolekcijas monētas, kas radītas par godu izcilam prātam mūsu vēsturē – Vecajam Stenderam! Papildus visi uzvarētāji saņēma Finanšu pratības ekspertu sertifikātus, kā arī citas vērtīgas balvas no olimpiādes organizatoriem.

Uzvarētāji:

I vieta – Lāsma Zaķe no Tālmācības vidusskolas „Rīgas Komercskola”
II vieta – Aleksandrs Kuzņecovs no Rīgas 22.vidusskolas
III vieta – Linda Kamola no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas