Rīgas Komercskolā mācās talantīgi jaunieši

Gustavs Jākobsons - daudzu starptautisku konkursu laureāts

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» mācās ļoti daudzi talantīgi jaunieši un viens no tiem ir saksofonists, ļoti daudzu starptautisku un vietējā mēroga konkursu laureāts, kā arī skolnieks Rīgas Komercskolā – Gustavs Jākobsons!
Šis jaunietis papildus pamatskolai paspēj apvienot arī mācības Tukuma Mūzikas skolā un dara to ar izcilību!

“Un tas nav viss – Gustavam interesē ne tikai mūzika, bet arī sports. Diemžēl, šogad nācās Sporta skolā vieglatlētikas nodarbības pamest, Mūzikas skolas lielās slodzes dēļ.
Gustavs šogad absolvē Tukuma Mūzikas skolas klavieru klasi pie ped. Mārītes Zutes un paralēli apgūst saksofona spēli pie ped. Evas Folkbergas.
Ceram, ka pēc gada būs iespēja atkal saplānot savu laiku sportiskajām aktivitātēm,” Stāsta Gustava mamma.

Un mēs, skola, zinām, ka Gustavam noteikti sanāks sevi pierādīt ne tikai kā talantīgu un izcilu mūziķi, bet arī kā sportistu!