Lepojamies ar mūsu audzēkni, vieglatlēti Amandu Valtasu!

Lepojamies ar mūsu audzēknes, vieglatlētes Amandas Valtasas sportiskajiem sasniegumiem Baltijas U18 komandu čempionātā, kas notika Viļņā 16. un 17.jūlijā – 1. vieta 3000 m skrējiena distancē (rezultāts – 9:53.86) , 2.vieta 1500 m skrējiena distancē (rezultāts – 4:33.93).

Amanda ir mērķtiecīga un uzņēmīga, viņai piemīt augsta atbildības un pienākuma izjūta, viņa spēj realizēt sev izvirzītos mērķus, lai jēgpilni attīstītu un pilnveidotu savu talantu sportā – vieglatlētikā – vidējo distanču skriešanā, kas prasa lielu neatlaidīdu, mērķtiecību, gribasspēku un darba mīlestību, par to liecina augstvērtīgie sasniegumi, pārstāvot sporta kluba „METROONS“, sporta skolas „Arkādija“ un Latvijas komandu starptautiskajās sacensībās Baltijā un Eiropā.

Rīgas Komercskolas audzēknes 1. un 2. vietas Baltijas U18 komandu čempionātā

Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” audzēknei 1. un 2. vieta Baltijas U18 komandu čempionātā!

Amanda, treniņu procesā iesaistās ar interesi, prot adekvāti izvērtēt un noteikt turpmākās vajadzības, apzinās uz sasniegumiem virzītas personīgās dzīves vērtības, rīcības principus, prot efektīvi izmantot esošos resursus, mērķtiecīgi un jēgpilni plānot savu laiku, sadarbību ar treneri, pedagogiem un vienaudžiem, balstot uz savstarpējo cieņu, ieinteresētību un mērķtiecīgu radošu darbību, par ko liecina augstvērtīgie rezultāti sportā un ļoti labie mācību sasniegumi mācību priekšmetu satura apguvē.

Lepojamies ar Amandu Valtasu, kura paralēli mācībām ir atradusi savu pašrealizācijas veidu sportā – vieglatlētikas vidējo distanču skriešanā.

Paldies ģimenei un trenerim Jurim Beļinskim par kopīgu mērķtiecīgu sadarbību!

„Kas zina, ko grib – spēj, ko grib“
/Rainis/