Par tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» audzēknes sasniegumiem starptautiskajos konkursosTālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 6.klases audzēknei Zitai Tomai 2018./2019. mācību gads ir bijis īpaši veiksmīgs sava talanta pilnveidošanā!

• ► 2.vieta Ineses Galantes talantu konkursā (tiešraide 12.05.2019. no LNB Ziedoņa zāles);
  • ► 3.vieta – XXIV Starptautiskajā jauno mūziķu konkursā «Sigulda 2019» (21.05.2019.);

Starptautiskos interneta mūzikas video konkursos

1. 1. vieta – Spānijā un Grieķijā;
  2. 2. vieta – Serbijā;
  3. 3. vieta – Vācijā.

Parasti cilvēki rūpējas par to, lai īsinātu laiku, bet kam ir kāds talants – lai izmantotu laiku.
/Šopenhauers/

Izsakām pateicību par apzinīgu attieksmi, izciliem sasniegumiem mācību darbā un sava talanta pilnveidošanā!

Paldies ģimenei par atbalstu un pedagogiem par ieguldīto darbu!