Noras Bumbieres konkursā «Latvijas jaunie vokālisti» Grand Prix 2021

Vakar, Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 10. klases audzēkne Krista Špīse, Noras Bumbieres fonda rīkotajā konkursa «Latvijas jaunie vokālisti» finālā ir sasniegusi augstāko novērtējumu un ieguvusi GRAND PRIX.

Rīgas Komercskola ir labākā tālmācības vidusskolu grupā!

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA KONKURSA "SKOLU REITINGS 2020" APBALVOŠANA

Tālmācības vidusskola «Rīgas Komercskola» atkārtoti iegūst Draudzīgā Aicinājuma konkursa «Skolu reitigs 2020» galveno balvu kopvērtējumā - Pūci, diplomu un grāmatu kā labākā tālmācības un vakara vidusskolu grupā un diplomu kā labākā angļu valodā specializēto skolu grupā, balstoties uz sasniegumiem valsts centralizētajos eksāmenos.

Edvards Gruzītis Pasaules čempions jauniešiem kāpšanas sportā!

Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 12. klases audzēknis Edvards Gruzītis izcīnīja 1. vietu Pasaules čempionātā jauniešiem, kāpšanas sportā, trīs disciplīnu (boulderings, grūtā kāpšana, ātrumkāpšana) kopvērtējumā.

Pasaules čempionāts jauniešiem kāpšanas sportā notika Voronežā no 21. līdz 28. augustam un tajā piedalījās vairāk kā 400 sportisti no 38 valstīm, kas sacentās trijās disciplīnās – boulderingā, grūtā kāpšanā un ātrumkāpšanā.

Valteram Videniekam bronza jauniešu Pasaules kausa sacensībās viļņu burāšanā

Dānijas rietumos Ziemeļjūras krastā, Klitmillerē, reģionā, kas pasaulē ieguvis atpazīstamību kā Cold Hawaii, šogad no 12. līdz 18. septembrim notiek vienīgās PWA (The Professional Windsurfers Association, kuras rīkotās World Tour sacensības ir nozīmīgākais profesionālās viļņu burāšanas notikums pasaulē) organizētās jauniešu pasaules kausa sacensības viļņu burāšanā (Noerstick Cold Hawaii PWA Youth Windsurf Wave World Cup 2021).

Budžeta vietas izloze tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» – loterijas Nr. 6649

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» 2021.gada 9.septembrī plkst.17:00 notika budžeta vietas izloze vienam semestrim.

Tiekamies zinību dienā!

Paldies par patiesu un īstu piederību Tālmācības vidusskolai "Rīgas Komercskolai"! Paldies, ka kopā spējām sagādāt svētku mirkļus!

Tālmācība no 1.-12. klasei

Prasmes apgūstam, pieņemot izaicinājumus un nereti pieļaujot kļūdas, taču galvenais ir nevis krist izmisumā, bet mācēt rast izeju. Virzīt uz to bērnus ir ģimenes un skolas sadarbības uzdevums.

Mūsu stiprā puse ir individualizēts un personalizēts mācību process.

Domāt plašāk un spēt saskatīt kopsakarības

Skola iesaistīts projektu konkursos un gūst panākumus, piesaistot finansējumu izzinošiem ceļojumiem, kas krietni paplašina audzēkņu redzesloku un izpratni per mijiedarbības procesiem vidē.

Iespēja sasniegt mērķus!

Pēteris Paulicāns, viens no izcilākajiem Latvijas skolu absolventiem, kuriem piešķirta Latvijas simtsgada pateicība.

Mācības apvienojis ar ģitārspēli profesionālā līmenī, iesaisti biznesā un politikā.

Izglītība ilgtspējīgai nākotnei

Pasaulē notiek milzīgas pārmaiņas, kas aizvien skaidrāk atklāj nepieciešamību mainīties līdzi laikam, pieņemot izaicinājumus un daudziem jaunu – ilgtspējīgu dzīves filozofiju.

Tālmācības vidusskola “Rīgas Komercskola” ir uz šī pārmaiņu viļņa un izglītības saturu piepilda ar nākotnes cilvēkam noderīgām prasmēm un vērtībām, mācību procesu veidojot īpaši aizraujošu.

Rīgas Komercskolas audzēkņi taku skrējienu seriālā «Stirnu buks»

Tikko atsācies viens no latviskākajiem un ģimeniskākajiem, taku skriešanas seriāliem - Stirnu buks. Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola», 1. un 3.klases audzēkņi Amēlija Purviņa un Matejs Purviņš, tēta Egila Purviņa iedrošināti, piedalījās pirmo reizi, skrienot dažādas distances, sacenšoties un pārstāvot mūsu skolu! Matejs savā vecuma grupā ieguva 24.vietu!

Uzvara Latvijas čempionātā jauniešiem 64 lauciņu dambretē U10 grupā!

Patiess prieks par Rīgas Komercskolas 2. klases audzēkni Varvaru Ivanovu par godalgoto 1.vietu Latvijas čempionātā jauniešiem 64 lauciņu dambretē U10 grupā meitenēm un 3.klases audzēkni Aleksandru Ivanovu, kurš ieguva 3.vietu U10 grupā zēniem.

Rīgas Komercskolas audzēkņi 2021. gadā piedalās un uzvar mācību olimpiādēs!

Arī 2020./2021.mācību gadā Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» audzēkņi ir piedalījušies matemātikas, angļu valodas, vēstures, bioloģijas un ģeogrāfijas mācību priekšmetu olimpiādēs, uzrādot izcilus sasniegumus.

Paldies audzēkņiem Viesturam Laicānam, Elīzai Martai Skrāģei, Filipam Viljamam Cimermanim, Jēkabam Vidruskam, Gustavam Zālītim, Paulim Leonardam Paeglem, Evelīnai Grīnvaldei un Jēkabam Vanagam!

6 Rīgas Komercskolas absolventi Latvijas U19 izlases sastāvā!

Mums ir patiess prieks un lepnums par Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» absolventiem: Rodiju Mačohu, Tomu Skuju, Ričardu Danielu Vanagu, Krišu Helmani, Kristianu Feierbergu un Dāvi Denafu, kas piedalās FIBA basketbola Pasaules kausa izcīņā, Latvijas U19 izlases sastāvā!

Neaizmirstiet darīt neiespējamo, lai sasniegtu iespējamo!

Apsveicam mūsu angļu valodas skolotāju Agnesi Gromovu-Ķūrenu ar izcilu maģistra darba aizstāvēšanu

Apsveicam mūsu Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola», angļu valodas skolotāju Agnesi Gromovu-Ķūrenu ar izcilu maģistra darba aizstāvēšanu

Aleksandram Bērcim 2. vieta starptautiskajā pianistu konkursā «Amicitia sonans»

Kāds neizaskāms prieks mums ir par Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" 3. klases audzēkni Aleksandru Bērci, kurš piedalījās starptautiskajā pianistu konkursā «Amicitia sonans», Lietuvā, pierādot savu talantu un iegūstot godalgoto II vietu!

Izsakām pateicību Aleksandra vecākiem par atbalstu talanta pilnveidošanā un no sirds lepojamies ar Tevi, Aleksandr!

Nordplus projekta prezentācijas 31. maijā

Priecājamies, ka piedalījāties izludinātajā konkursā Nordplus projekta ietvaros, veicot pētījumus, apgūstot jaunas prasmes un gūstot vērtīgas atziņas.

Aicinām piedalīties skolas organizētajā Nordplus projekta ietvaros veiktā pētījuma prezentācijā Zoom platformā!

Katram audzēknim tiks dotas 6-7 minūtes, lai veiksmīgi iepazīstinātu ar savu veikto pētījumu!

Sudraba medaļa Eiropas čempionātā boulderinga disciplīnā

Latvijai sudrabs - Edvards Gruzītis (Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 11. klases audzēknis) izcīnīja 2.vietu Eiropas čempionātā jauniešiem, boulderinga disciplīnā.

Niklāvam Pīgoznim 1.vieta Latvijā starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs 2021”

Lepojamies, ka mūsu skolu starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs 2021" pārstāvēja 19 audzēkņi.

Izsakām pateicību visiem audzēkņiem, it īpaši 8.klases audzēknim labākajam no labākajiem Niklāvam Pīgoznim, kurš ieguva godalgoto 1.vietu Latvijā, starp 636 8. klašu audzēkņiem.

Priecājamies, ka mūsu audzēkņi mērķtiecīgi piedalās arī ārpusskolas organizētos konkursos!