Sveicieni skolotāju dienā!

Saulainu domu piepildītu Skolotāja dienu!

Latviešu valodas un literatūras konsultācija

Latviešu valodas un literatūras konsultācija Gaismas pilī – 14.09.2018.

Budžeta vietas izloze Rīgas Komercskolā 2018. gada 5. septembrī

Sveicam zinību dienā!

Aicinām 1.-4. klases un 5.-8. klases audzēkņus, vecākus un skolotājus uz pirmo skolas dienu 2018. gada 3. septembrī plkst. 11:30 un 14:00 Alberta ielā 13

Progresīva izglītība Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola»

Nereti piesaukto mītu, ka tālmācība ir teju neveiksminieku izvēle, apgāž Tālmācības vidusskola «Rīgas Komercskola», kurā strādā aizrautīgi, progresīvām idejām pārpilni pedagogi un mācās talantīgi, motivēti, sekmīgi bērni un jaunieši. Šajā pavasarī skola ir veiksmīgi akreditēta nākamajam periodam uz maksimālo periodu uz 6 gadiem līdz 2024. gada 23. maijam, lielākajā daļā kritēriju saņemot augsto vērtējumu – ļoti labi. Turklāt skola īpaši uzteikta kā labās prakses piemērs mūsdienīga mācību procesa organizēšanā tālmācībā. Tātad – šī noteikti ir lieliska izvēle. Lūk, kā skolu vērtē Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 2018.g. absolvente Lāsma Zaķe. Par mācību sasniegumiem viņa saņēmusi LR Ministru prezidenta atzinības rakstu, LR simtgades izcilnieka pateicību, ir olimpiādes “Finanšu ābece 2017” uzvarētāja un budžeta vietas ieguvēja studijām Ekonomikas un kultūras augstskolā.

Absolventu emocijas pēc «Rīgas Komercskolas» 7. izlaiduma

Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 2017./2018. mācību gada izlaidums.

Simtgades izcilnieka pateicība

Par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu un ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā!

Latvijas Republikas Ministra prezidenta Māra Kučinska atzinība

“Lai izdodas īstenot radošas idejas izvēlētajā jomā, izmantot visas mūsdienu sniegtās iespējas un nest Latvijas vārdu Eiropā un pasaulē! Latvijas valsts nākotne ir Jūsu rokās!” / M.Kučinskis/

Atzinības raksts par teicamiem sasniegumiem mācību darbā

Mūsu 9.klases absolventi Līva Grēta Balode, Beāte Muižniece, Krišs Helmanis, Jēkabs Vanags un Viesturs Laicāns saņēma Atzinības rakstu par apzinīgu attieksmi, labiem un teicamiem sasniegumiem mācību darbā.

Priecīgus un saulainus Saulgriežus!

Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 7.izlaidums

Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 7.izlaidums notiek 2018.gada 22.jūnijā plkst. 12.00 Mazajā Ģildē, Amatu ielā 3/5, Rīgā.

Priekpilnu vasaru!

Izzinošā ekspedīcija "Vēro. Domā. Darbojies." – 31.05.21018.

Aizvadot vēl vienu interesantu mācību gadu un turpinot tradīciju, 31.maijā 1.-8.klašu audzēkņi, vecāki un pedagogi devās izzinošā ekspedīcijā “Vēro. Domā. Darbojies.”

Rīgas Komercskolas komanda ZZ čempionāta finālā

Mūsu skolas audzēkņu apvienotā klase piedalījās ZZ čempionāta finālā.
Paldies audzēkņiem par sacensību garu, un vienotību, vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu!

Rīgas Komercskolas komanda ZZ Čempionāta finālā

Mūsu skolas apvienotā komanda ir tikusi uz ZZ Čempionāta finālu!