Gustavs Jākobsons – daudzu starptautisku un vietējā mēroga konkursu laureāts

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» mācās ļoti daudzi talantīgi jaunieši un viens no tiem ir saksofonists, ļoti daudzu starptautisku un vietējā mēroga konkursu laureāts, kā arī skolnieks Rīgas Komercskolā - Gustavs Jākobsons!

Rīgas Komercskolas sveicieni Ziemassvētkos

Rīgas Komercskolas sveicieni Ziemassvētkos.

Kur slēpjas Latvijas fenomens?

Piedalies Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" izzinošā ekspedīcijā - "Kur slēpjas Latvijas fenomens?"

Labāko Latvijas skolu apbalvošana

Jau septīto gadu Draudzīgā aicinājuma fonds organizē Skolu reitinga balvu pasniegšanu! Vērtējums tiek balstīts uz skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem. Skolas tiek vērtētas četrās nominācijās.

Foto konkurss «Iepazīsti Islandi»

No 9.09.- 16.09.2017. Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” audzēkņi un skolotāji organizēja un piedalījās izzinošajā ceļojumā – kompleksajā mācību praksē “Iepazīsti Islandi!”, lai jaunieši rastu atbildi uz jautājumu - kur slēpjas Islandes fenomens? Gūtie iespaidi un atbildes atspoguļotas foto konkursā - izstādē “Kur slēpjas Islandes fenomens?”. Lūdzam Jūs nobalsot sociālajā tīklā Facebook par foto attēliem, kuri, jūsuprāt, sniedz visprecīzāko atbildi uz jautājumu “Kur slēpjas Islandes fenomens?”.

Budžeta vietas izloze ir notikusi!

Š.g. 1. septembrī tika izlozēta mācību maksas atlaide 1. semestrim tālmācības vidusskolā “Rīgas Komercskola”. Atgādinām, ka mācību maksas izlozē varēja piedalīties ikviena persona, kura no 2017. gada 1. jūlija līdz 2017. gada 31. augustam bija noslēgusi līgumu ar SIA «Rīgas Komercskola» par apmācībām Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» 2017./2018. mācību gadā, balstoties uz Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» […]

Sveicam zinību dienā!

"Svarīgākais ir nekad nepārstāt uzdot jautājumus," teica Alberts Einšteins. Un mēs viņam piekrītam, tāpēc sveicam visus ZInību dienā!

6 iemesli, kādēļ mācīties tālmācības vidusskolā „Rīgas Komercskola”

Mīloši vecāki savai atvasei vēlas vislabāko, tostarp uzticamu mācību iestādi un lieliskus pedagogus. Tas viss – tālmācības vidusskolā „Rīgas Komercskola”. Direktore ILZE BEĻINSKA aicina saglabāt un pilnveidot katra bērna individualitāti un ļaut izaugt domājošam un radošam nākotnes cilvēkam.