Iepazīsti Romu un Vatikānu!

Piesakies līdz 15. janvārim rakstot e-pastu uz info@rigaskomercskola.lv vai zvanot pa tālruni +371 67135516 un tiekamies ceļojumā!

Aicinām uz Pedagoģisko padomes sēdi 10. janvārī

Mācot prātu reizē audzinām arī jūtas un gribu.
/J.A.Students/

Ziemassvētku apsveikums

Sirdssiltus svētkus, baltas domas un ik dienas stariņu laimes!

SKOLU REITINGS 2018

Paldies Draudzīgā aicinājuma fondam un tā priekšsēdētājam Jānim Endeles kungam par organizēto konkursu "Skolu reitings 2018", kurā augsti tiek vērtētas jauniešu zināšanas un prasmes!

Zita Toma – talants mūzikā un izcili sasniegumi mācībās

Šajā rudenī ieguvusi vairākas godalgotas vietas - Starptautiskajā jauno mūziķu un mākslinieku konkursā “Mākslu Duets”, kas norisinājās Carnikavā 19.oktobrī , Zita ieguva Grand Prix A grupā, pēc tā devās uz Prāgu, lai startētu IV Starptautiskajā Akordeonistu festivāla konkursā, kurā ieguva 1.vietu; kā arī nesen atgriezās no Viļņas, kur piedalījās konkursā “Tautiskie akcenti mūzikā” un arī tur ieguva godalgoto 1.vietu!

Fotomirklis pirms 100 gadiem un tagad – nozīmīgs Latvijai un man

2018. gada 14. novembrī 1. – 4. klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem piedalījās atmiņu radīšanā un dokumentēšanā «Fotomirklis pirms 100 gadiem un tagad – nozīmīgs Latvijai un man».

Draudzīgā aicinājuma fonda balvas pasniegšana – ielūgums

Atkārtoti esam izturējuši Draudzīgā aicinājuma fonda “Skolu reitings” konkursu, un ielūgti šā gada 12.decembrī uz balvas pasniegšanu Cēsīs Vidzemes koncertzālē.

Svinēsim kopā Latvijas 100. dzimšanas dienu!

Aicinām piedalīties 5.-12. klašu audzēkņus, vecākus un pedagogus kopējā svinīgā notikumā pie Jāņa Čakstes pieminekļa.

Fotomirklis pirms 100 gadiem un tagad – nozīmīgs Latvijai un man

Aicinām piedalīties 1.-4. klases audzēkņus, vecākus un pedagogus kopīgu atmiņu radīšanā un dokumentēšanā par godu Latvijas simtsgadei!

Saules mūžu Latvijai!

Lai svētki nāk ar ciešo piederību savai zemei un valstij!

Mums ticis vissvētākais debesu jums,
Jo savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.
/L. Vāczemnieks/

Rīgas Komercskolas 8. un 9. klases audzēkņi LU ķīmijas un dabas izpētes laboratorijā

2018. gada 29. oktobrī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra ķīmijas un dabas izpētes laboratorijā Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" 8. un 9.klases audzēkņi pilnveidoja pētnieciskās prasmes veicot laboratorijas darbu – svina jodīda sintēze.
Paldies Indriķim Andrim Bērziņam par nodarbību!

Radošā darbnīca. Izstāde “Ziedi Latvijai”

Radošā darbnīcā “Ziedi Latvijai” jaunieši pilnveidoja savas prasmes, attīstīja iztēli un vēlmi darboties, jo “mācot prātu reizē audzinām arī jūtas un gribu”. (J.A.Students)
Paldies skolotājai Kristīnei Caunei un audzēkņiem par krāšņo izveidoto izstādi “Ziedi Latvijai”, kas mūs iepriecināja, sagaidot Latvijas 100. dzimšanas dienu!

Latviešu valodas konsultācija pašiem mazākajiem Dziesmu svētku parkā

17.10.2018. latviešu valodas konsultācija pašiem mazākajiem notika Viestura dārzā jeb Dziesmu svētku parkā, kurā tika veikti radoši uzdevumi. Audzēkņi uzzināja par I Vispārējiem latviešu Dziedāšanas svētkiem, latviešu komponistiem un iepazinās ar Latvijas himnas vārdiem un notīm.

Konsultācija Rīgas Dabaszinību skolā 5.-7. klases audzēkņiem

19.10.2018. konsultācija Rīgas Dabaszinību skolā „Dabaszinību laboratorijā” Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 5.-7. klases audzēkņiem par spēku un berzi, kā arī optisko ilūziju, kopīgi veicot interesantus eksperimentus. Paldies par radošo nodarbību!

«Skolēnu parlaments» organizēja tikšanos 9. – 12.klases audzēkņiem Siguldā «Meža kaķī»

«Skolēnu parlaments» organizēja tikšanos 9. – 12. klases audzēkņiem Siguldā "Meža kaķī", lai kopīgi pārvarētu grūtības, iepazītu cits citu un izbaudītu Siguldas zelta rudens burvību.

Sveicieni skolotāju dienā!

Saulainu domu piepildītu Skolotāja dienu!

Izzinošā ekspedīcija «Domā. Dari. Zini.»

2018. gada 5.oktobrī 1. - 7.klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem devās izzinošā ekspedīcijā «Domā. Dari. Zini.», kurā izmantojām Nordplus projektā “Jauniešu radošās pašpieredzes veidošanās, ceļojot un izzinot dabas, kultūras, sociālekonomiskos procesus Ziemeļeiropas reģionā” gūto pieredzi, atziņas.
Ekspedīcijas laikā uzzinājām par Latvijas himnas autoru, apmeklējām Sudraba muzeju, radoši un aktīvi darbojāmies Minhauzena muzejā, kā arī piedalījāmies akcijā «Mana jūra», sakopjot gabaliņu no Rīgas līča piekrastes.
Liels paldies audzēkņiem, vecākiem un pedagogiem!

Dalība konferencē skola 2030 «Lietpratība pamatizglītībā»

2018. gada 27. septembrī Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” pedagogi Vija Zeļģe, Dace Vilmeniete, Agris Lapiņš un direktore Ilze Beļinska piedalījās Skola 2030 konferencē “Lietpratība pamatizglītībā”, piedaloties darbnīcās, lai diskutētu, dalītos pieredzē par mūsdienīgu mācību procesu, projekta “Jauniešu radošās pašpieredzes veidošanās, ceļojot un izzinot dabas, kultūras, sociālekonomiskos procesus Ziemeļeiropas reģionā” ietvaros gūto pieredzi, atziņām.

Latviešu valodas un literatūras konsultācija Gaismas pilī

14.09.2018. latviešu valodas un literatūras konsultācija 5. un 6. klases audzēkniem Gaismas pilī.

Budžeta vietas izloze Rīgas Komercskolā 2018. gada 5. septembrī

Budžeta vietas izloze Rīgas Komercskolā 2018. gada 5. septembrī

Sveicam zinību dienā!

Aicinām 1.-4. klases un 5.-8. klases audzēkņus, vecākus un skolotājus uz pirmo skolas dienu 2018. gada 3. septembrī plkst. 11:30 un 14:00 Alberta ielā 13

Progresīva izglītība Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola»

Nereti piesaukto mītu, ka tālmācība ir teju neveiksminieku izvēle, apgāž Tālmācības vidusskola «Rīgas Komercskola», kurā strādā aizrautīgi, progresīvām idejām pārpilni pedagogi un mācās talantīgi, motivēti, sekmīgi bērni un jaunieši. Šajā pavasarī skola ir veiksmīgi akreditēta nākamajam periodam uz maksimālo periodu uz 6 gadiem līdz 2024. gada 23. maijam, lielākajā daļā kritēriju saņemot augsto vērtējumu – ļoti labi. Turklāt skola īpaši uzteikta kā labās prakses piemērs mūsdienīga mācību procesa organizēšanā tālmācībā. Tātad – šī noteikti ir lieliska izvēle. Lūk, kā skolu vērtē Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 2018.g. absolvente Lāsma Zaķe. Par mācību sasniegumiem viņa saņēmusi LR Ministru prezidenta atzinības rakstu, LR simtgades izcilnieka pateicību, ir olimpiādes “Finanšu ābece 2017” uzvarētāja un budžeta vietas ieguvēja studijām Ekonomikas un kultūras augstskolā.

Absolventu emocijas pēc «Rīgas Komercskolas» 7. izlaiduma

Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 2017./2018. mācību gada izlaidums.