Gustavam Jākobsonam tituls «Gada audzēknis» Tukuma mūzikas skolā

Par izcilām sekmēm mācībās, godalgotām vietām konkursos un festivālos un plašu koncertdarbību - Tukuma izglītības pārvaldes apbalvojums un naudas balva!

Rīgas Komercskola – 2019. gada izlaidums

Ielūdzam Jūs piedalīties «Rīgas Komercskola» tālmācības vidusskolas izlaidumā 2019. gada 15. jūnijā plkst. 12:00 Mazajā Ģildē, Amatu ielā 3/5, Rīgā

Piedalies Foto konkursā «Horvātija un Slovēnija pavasarī»

Lūdzam Jūs nobalsot ar “Patīk” sociālajos tīklos «FACEBOOK» un «DRAUGIEM.LV» par foto attēliem, kas piedalās foto konkursā «Horvātija un Slovēnija pavasarī»!
Foto konkursa norises laiks: 04.06.-10.06.2019.

Izzinošais ceļojums-mācību prakse «Horvātija un Slovēnija pavasarī» – Foto ieskats 2019

Izzinošais ceļojums – mācību prakse «Horvātija un Slovēnija pavasarī» (27.04. – 05.05.2019.)

Foto konkurss “Horvātija un Slovēnija pavasarī”

Piedalies foto konkursā “Horvātija un Slovēnija pavasarī”, atsūtot 2 – 3 foto attēlus no izzinošā ceļojuma.

5.-8. klašu vecāku un audzēkņu kopsapulce 27. maijā plkst. 16:30

Aicinām uz 5.-8. klašu vecāku un audzēkņu kopsapulci 2019. gada 27. maijā, plkst. 16:30, Alberta ielā 13, Rīgā.

1.-4. klašu vecāku un audzēkņu kopsapulce 27. maijā plkst. 14:30

Aicinām uz 1.-4. klašu vecāku un audzēkņu kopsapulci 2019. gada 27. maijā, plkst. 14:00, Alberta ielā 13, Rīgā.

Veiksmi eksāmenos 2019. gadā!

Īstais mirklis vienmēr ir šis mirklis, īstā vieta - šeit.
/J. Rubenis/

9. klases vecāku un audzēkņu kopsapulce 20. maijā

Aicinām uz 9. klašu vecāku un audzēkņu kopsapulci 2019. gada 20. maijā, plkst. 16:00, Alberta ielā 13, Rīgā.

Latviešu valodas un literatūras konsultācija O. Vācieša muzejā

3. maijā 8.klašu audzēkņiem latviešu valodas un literatūras konsultācija norisinājās Ojāra Vācieša muzejā.

Rīgas Komercskolas komanda Tet Rīgas Maratonā

Piesakies skolas komandai un skrienam kopā!

Rīgas Komercskolas audzēkņi izzinošajā ceļojumā – mācību praksē Horvātijā un Slovēnijā

Rīgas Komercskolas audzēkņi, pedagogi kopā ar projekta "Esi Līderis!" jauniešiem devušies izzinošajā ceļojumā - mācību praksē "Horvātija un Slovēnija pavasarī", lai sekmētu jauniešos radošās pašpieredzes veidošanos, kompetenču pieeju mācību procesā.

Nāc nākdama, Liela diena!

2019. gada 17. aprīlī 1. – 6. klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem piedalījās izzinošā ekspedīcijā “Nāc nākdama, Liela diena” Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā. Ekspedīcijas laikā uzzinājām par Pavasara Saulgriežu tradīcijām, iepazināmies ar Lībiešu zemnieku – zvejnieku sētu un dzīvesveidu. Gājām jautrās rotaļās, spēlējām veiklības spēles un priecājāmies!

Priecīgas Lieldienas!

Augstu šūpoties, tālu lūkoties!

Gustava Jākobsona 1. vieta mūzikas skolu konkursā «Pūš pa deviņ’»

I vieta XI Kurzemes un Zemgales mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu konkursā «Pūš pa deviņ’»Atkārtoti priecājamies par Rīgas Komercskolas 9.klases audzēkņa Gustava Jākobsona sasniegumiem. Apsveicam Gustavu un Tukuma mūzikas skolas saksafona kvartetu ar iegūto I vietu XI Kurzemes un Zemgales mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu konkursā Pūš pa deviņ’!

Laura Tropa Ten-Pro Global Junior Tour sacensībās Nadal akadēmijā

Aktīvi aizvadīta mūsu skolas 4.klases audzēknes Lauras Tropas Valensijas Tenisa akadēmijas nometne un cīņa starptautiskajās sacensībās Ten-Pro Global Junior Tour, Maljorkā, Nadal akadēmijā!

Izzinošs ceļojums – mācību prakse Horvātijā un Slovēnijā pavasarī

Piedalies izzinošā ceļojumā - kompleksā mācību praksē!

Kultūras ministrijas Gada balva mūzikā 2018

Apsveicam un lepojamies ar Rīgas Komercskolas skolas 6. klases audzēknes Zitas Tomas panākumiem
❖ 1.vietu starptautiskajā akordeonistu konkursā “Naujene 2019”
❖ Kultūras ministrijas Gada balvu mūzikā 2018

Rīgas Komercskolas audzēknes 2. vieta Rīgas pilsētas vēstures 25. olimpiādē

Apsveicam un lepojamies ar tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» skolas 12.klases audzēkni Annu Kristiānu Dimanti, kura ieguvusi 2.vietu Rīgas pilsētas vēstures 25. olimpiādē!

Rīgas Komercskolas audzēkņi LTRK Lietišķajā spēlē

8. un 9.martā tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» audzēkņi - Alise Rupā, Diāna Zaķe, Marija Streņģe, Roberts Jurgelāns - aktīvi piedalījās Latvijas Tirdzniecības rūpniecības kameras organizētājā Lietišķajā spēlē «Decision Base», kas norisinājās Jelgavā.

Gustavam Jākobsonam 1. vieta mūzikas skolu konkursā

Lepojamies un apsveicam mūsu skolas 9.klases audzēkni Gustavu Jākobsonu ar godpilno Pirmo vietu XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursā, kas notika Saldū 2019.gada 5.martā.
Liels paldies ģimenei un Gustava mūzikas pedagogiem!
Vēlam panākumus turpmākajā darbā!

Budžeta vietas izloze Rīgas Komercskolā 2019. gada 5. martā

2019.gada 5.martā plkst.17:00 notika budžetas vietas - mācību maksas izloze vienam semestrim!
Laimīgais audzēknis ir ar personas numuru V9918.

Gustava Jākobsona 2. vieta konkursā «Saxophonia»

Lepojamies un apsveicam mūsu skolas 9.klases audzēkni Gustavu Jākobsonu ar 2. vietu konkursā «Saxophonia»!
Gustavs pērn absolvēja klavierspēles klasi un šogad nopietni uzsācis saksofona spēles apgūšanu. Viņam patīk spēlēt saksofonu kvartetā, ar kuru ir gūti panākumi arī konkursā. Laureātu apbalvošana un noslēguma koncerts izskanēja 23.februārī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē.

Iepazīsti Romu un Vatikānu!

Piesakies līdz 15. janvārim rakstot e-pastu uz info@rigaskomercskola.lv vai zvanot pa tālruni +371 67135516 un tiekamies ceļojumā!

Aicinām uz Pedagoģisko padomes sēdi 10. janvārī

Mācot prātu reizē audzinām arī jūtas un gribu.
/J.A.Students/