Foto konkurss «Iepazīsti dievu zemi – Grieķiju!»

Lejuplādēt foto konkursa «Iepazīsti dievu zemi – Grieķiju!» nolikumu

Ziemassvētku svinības Kalnciema kvartālā

Ziemassvētku svinības Kalnciema kvartālā 18. decembrī plkst. 16:00

«Iepazīsti Dievu zemi – Grieķiju!» – Foto ieskats

Laikā no 2019.gada 6. līdz 13. novembrim audzēkņi, vecāki un skolas vadība devās izzinošā ceļojumā – kompleksā mācību praksē «Iepazīsti Dievu zemi – Grieķiju!», kuras laikā iepazinām, izpētījām, diskutējām, sadarbojāmies, meklējām patiesību un “atvērām acis, ausis un sirdi, lai dvēsele izpeldas skaistumā.”

Praktiska nodarbība – Izaugsme, Raksturs, Līderība

2019. gada 6. decembrī plkst. 17:00
Savu dalību pieteikt pa tālruni 67 828 055 vai rakstot e-pastā info@rigaskomercskola.lv līdz 5.decembrim!

Skolu reitings 2019 – Rīgas Komercskolas apbalvošana

Paldies Draudzīgā aicinājuma fondam un tā priekšsēdētājam Jānim Endeles kungam par organizēto konkursu "Skolu reitings 2019", kurā augsti tiek vērtētas jauniešu zināšanas un prasmes, jo "izglītība ir visspēcīgākais ierocis, ko var izmantot, lai mainītu pasauli"!

Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā Brāļu kapos

2019.gada 15.novembrī, Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā, 1. – 4.klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem devās uz Brāļu kapiem, lai izprastu 1919.gada nozīmi Latvijas un vēsturē un pateikties brīvības cīņu dalībniekiem.

Rīgas Komercskolas audzēkņi izstāde «Mana Latvija»

2019.gada 14.novembrī turpinot iepazīt Latvijas vēsturi, 5. – 8.klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem apmeklēja Latvijas Nacionālā vēstures muzeja izstādi “Mana Latvija”, jo tikai izprotot savas zemes vēsturi, mēs izpratīsim šodien.

Vidzemes augstskolas Zināšanu un tehnoloģijas centra 10. konference

Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” vadība un skolotāja Dace Penkule piedalījās 2019.gada 25.oktobrī Vidzemes augstskolas Zināšanu un tehnoloģijas centra 10. konferencē – praktiskajā seminārā pedagogiem “Kompetenču pieeja mācību saturā un pētnieciskais darbs skolās”, jo, lai organizētu mūsdienīgu mācību procesu, ir jāmācās un jāmainās arī pedagogiem un skolas vadībai, jo ļoti svarīgi ir vērot, sekot līdzi, vai tas, ko mēs darām šodien, būs derīgi arī pēc dažiem gadiem.

Konkursa «Skolu reitings» balvu pasniegšanas pasākums 2019

Trešo gadu pēc kārtas esam ielūgti uz Draudzīgā aicinājuma fonda «Skolu reitings» konkursa noslēguma pasākumu – balvu pasniegšanu Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, kas notiks 25. novembrī.

Izzinošs ceļojums – mācību prakse Grieķijā

Piedalies izzinošā ceļojumā - kompleksā mācību praksē "Iepazīsti dievu zemi - Grieķiju!" no 6.11. - 13.11.2019.!

Gustavs Jākobsons ar saksafona kvartetu Jaunķemeru sanatorijā

Paldies mūsu skolas 9.klases audzēknim Gustavam Jākobsonam un Tukuma mūzikas skolas saksafona kvartetam par sniegto muzikālo priekšnesumu Jaunķemeru sanatorijā!

Edvardam Gruzītim 3. vieta Pasaules čempionātā jauniešiem Kāpšanas sportā

Lepojamies ar tālmācības skolas «Rīgas Komercskola» 11.klases audzēkni Edvardu Gruzīti, kurš, pārstāvot Latvijas izlasi Pasaules čempionātā jauniešiem Kāpšanas sportā, izcīnīja Latvijai bronzas medaļu, iegūstot 3.vietu boulderinga disciplīnā.

Izzinošā ekspedīcija «Vēro. Dari. Zini!» – 04. oktobrī

Izzinošajā ekspedīcijā «Vēro. Dari. Zini!» 2019.gada 4.oktobrī 1. – 7. klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem, aktīvi līdzdarbojās un uzzināja, dodoties pārgājienā, par Lielo Ķemeru tīreli, tā veidošanās apstākļiem, augu valsti, savukārt, Pūres šokolādes muzejā - šokolādes tapšanas noslēpumus, un Jaunpilī, iepazīstot galma manieres, iejutās viduslaiku tēlos.

Saulains sveiciens Skolotāju dienā!

Lai katra diena ir iespēja iedvesmot un iedvesmoties!

Pirmā skolas diena 2019./2020.mācību gadā

Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola ” 2019./2020.mācību gada moto:
“Ir daudz jāmācās, lai nedaudz zinātu.” /Monteskjē/

Veiksmīgu mums – audzēkņiem, vecākiem un pedagogiem – jauno mācību gadu!

Budžeta vietas izloze Rīgas Komercskolā 2019.gada 5. septembrī

2019.gada 5. septembrī plkst. 17:00 notika budžeta vietas - mācību maksas izloze vienam semestrim!

Liels paldies audzēkņiem un vecākiem par sagādātajiem svētkiem 1.skolas dienā! 🙂

Sveicam zinību dienā!

Ir daudz jāmācās, lai nedaudz zinātu

Monteskjē

Aicinām 5.-8. klases audzēkņus uz pirmo skolas dienu

Aicinām 5.-8. klases audzēkņus uz pirmo skolas dienu 2019.gada 2. septembrī plkst. 14:00

Aicinām 1.-4. klases audzēkņus uz pirmo skolas dienu

Aicinām 1.-4. klases audzēkņus uz pirmo skolas dienu 2019.gada 2. septembrī plkst. 11:00

«Rīgas Komercskola» ir izcili piemērota īpaši talantīgiem bērniem

Tālmācības vidusskola «Rīgas Komercskola» ir izcili piemērota īpaši talantīgiem bērniem – nākamajiem sportistiem, mūziķiem, māksliniekiem – un tā ir brīnišķīga arī bērniem, kuri aug uzņēmēju ģimenēs.

Audzinām nākotnes cilvēkus

Lai kaut ko nozīmīgu sasniegtu, jo īpaši – pasaules līmenī, ar talantu vien nepietiek, ir jāiegulda milzīgs darbs! Piedāvājam iespējas un darām visu, lai jaunais cilvēks jebkurā situācijā spētu domāt, viņam būtu savs viedoklis un noteikti – attieksme.