Rīgas Komercskolas audzēknes 1. un 2. vietas Baltijas U18 komandu čempionātā

Lepojamies ar Rīgas Komercskolas audzēkni, vieglatlēti Amandu Valtasu!

Lepojamies ar mūsu audzēknes vieglatlētes Amandas Valtasas sportiskajiem sasniegumiem Baltijas U18 komandu čempionātā, kas notika Viļņā 16. un 17.jūlijā – 1. vieta 3000 m skrējiena distancē (rezultāts – 9:53.86) , 2.vieta 1500 m skrējiena distancē (rezultāts – 4:33.93).

„Kas zina, ko grib – spēj, ko grib“
/Rainis/

Ronalds Kleins Latvijai izcīnījis zelta medaļu prestižā boksa turnīrā

Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 9.klases audzēknis, Ronalds Kleins izcīnījis zeltu prestižā boksa turnīrā!

Piedalies Nordplus pasākumā – Lielajā talkā «‎Zaļie darbi»

Piedalies Nordplus projekta pasākumā – piedalies Lielajā talkā «‎Zaļie darbi» 2022.gada 30.aprīlī‎     

Piedalies Nordplus pasākumā «‎Vēro! Dari! Zini! Radi!»

Piedalies Nordplus projekta pasākumā – izzinošajā ekspedīcijā «‎Vēro! Dari! Zini! Radi!» 2022.gada 29.aprīlī‎    

Piedalies Nordplus pasākumā «‎Mācāmies darot»‎

Piedalies Nordplus projekta pasākumā «‎Mācāmies darot» 2022.gada 28.aprīlī‎ plkst. 10:00

Talantīgā Loreta Reide kopīgā dziesmā «Resistance»

Dziesmas «Resistance» un projekta darbībā iesaistījusies Rīgas Komercskolas 12. klases audzēkne - talantīgā Loreta Reide!

Mūziķi no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Ukrainas vienojušies kopīgā dziesmā «Resistance» («Pretestība»), paužot atbalstu Ukrainai tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju, par savas valsts un visas Eiropas vērtībām un tiesībām uz brīvību, godinot Ukrainas aizstāvju drosmi un pašaizliedzību. Šīs dziesmas un projekta darbībā iesaistījusies arī tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 12. klases audzēkne, talantīgā Loreta Reide!

Taekwondo kauss 2022 – 1.vieta Kyorugi (kontakta cīņa) disciplīnā

Reinis Jurāns ir ļoti talantīgs cīņas sportā un 2022.gada 16.aprīlī startēja sacensībās "Taekwondo kauss 2022", ieguva 1.vietu Kyorugi (kontakta cīņa) disciplīnā līdz 33 kg 8 dalībnieku konkurencē.

Budžeta vietas izloze tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» – loterijas Nr. 6994

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» 2022.gada 15.marta plkst.17:00 notika budžeta vietas izloze vienam semestrim.

BALSO PAR RADOŠĀKO STARPBRĪŽA GLEZNU!

Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" 1.- 4. klašu audzēkņi ir bijuši īpaši radoši šajā semestrī - vai zināt kā tiek gaidīts stundas sākums pie mums? Pavisam radoši!

Prieka pilnus un laimes apmirdzētus Ziemassvētkus un Jauno gadu!

Mierlipnus, dvēseliskus, gaiša prieka pilnus un laimes apmirdzētus Ziemassvētkus un Jauno gadu!

3.klases audzēknei Varvarai godalgotas vietas pasaules čempionātā dambretē!

Īpašs prieks un lepnums par mūsu 3. klases audzēkni Varvaru Ivanovu, kura, ikdienā pilnveidojot savu talantu dambretes spēlē, ir izcīnījusi 2. vietu pasaules čempionātā 100 lauciņu dambretē, kā arī ieguvusi godalgoto 3. vietu dambretes ātrspēlē!
Esam lepni par Taviem sasniegumiem un pateicīgi arī Taviem vecākiem, kuri atbalsta un realizē Tavu talantu!
Lai saniegumiem bagāts Jaunais gads un skaisti šie gaidāmie Ziemassvētki!

Krista Špīse jauno vokālistu konkursā «Popfest Jūrmala» ieguva GRAND PRIX!!!

Ar milzīgu prieku paziņojam, ka mūsu skolas audzēkne, Krista Špīse 31.oktobrī jauno vokālistu konkursā «Popfest Jūrmala» savā vecuma grupā izcīnija pirmo vietu, kā arī visu 54 konkursa dalībnieku konkurencē ieguva GRAND PRIX!!!

Izzinošā ekspedīcija «Daugavgrīvas stāsti»

Uzsākot jauno mācību gadu, Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 7.-9. klašu audzēkņi kopā ar pedagogiem devās izzinošajā ekspedīcijā «Daugavgrīvas stāsti»

HELOVĪNU FOTO KONKURSS

Aicinām Rīgas Komercskolas audzēkņus piedalīties Helovīnu foto konkursā

Aicinām Tālmācības vidusskolas Rīgas Komercskolas 1.-12.klases audzēkņus piedalīties Helovīnu foto konkursā, iesūtot mums savu oriģinālo attēlu par tēmu "Helovīns". Konkursa uzvarētāji iegūs kādu pārsteiguma balvu, tāpēc aicinām piedalīties ikvienu!

Noras Bumbieres konkursā «Latvijas jaunie vokālisti» Grand Prix 2021

Vakar, Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 10. klases audzēkne Krista Špīse, Noras Bumbieres fonda rīkotajā konkursa «Latvijas jaunie vokālisti» finālā ir sasniegusi augstāko novērtējumu un ieguvusi GRAND PRIX.

Rīgas Komercskola ir labākā tālmācības vidusskolu grupā!

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA KONKURSA "SKOLU REITINGS 2020" APBALVOŠANA

Tālmācības vidusskola «Rīgas Komercskola» atkārtoti iegūst Draudzīgā Aicinājuma konkursa «Skolu reitigs 2020» galveno balvu kopvērtējumā - Pūci, diplomu un grāmatu kā labākā tālmācības un vakara vidusskolu grupā un diplomu kā labākā angļu valodā specializēto skolu grupā, balstoties uz sasniegumiem valsts centralizētajos eksāmenos.

Edvards Gruzītis Pasaules čempions jauniešiem kāpšanas sportā!

Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 12. klases audzēknis Edvards Gruzītis izcīnīja 1. vietu Pasaules čempionātā jauniešiem, kāpšanas sportā, trīs disciplīnu (boulderings, grūtā kāpšana, ātrumkāpšana) kopvērtējumā.

Pasaules čempionāts jauniešiem kāpšanas sportā notika Voronežā no 21. līdz 28. augustam un tajā piedalījās vairāk kā 400 sportisti no 38 valstīm, kas sacentās trijās disciplīnās – boulderingā, grūtā kāpšanā un ātrumkāpšanā.

Valteram Videniekam bronza jauniešu Pasaules kausa sacensībās viļņu burāšanā

Dānijas rietumos Ziemeļjūras krastā, Klitmillerē, reģionā, kas pasaulē ieguvis atpazīstamību kā Cold Hawaii, šogad no 12. līdz 18. septembrim notiek vienīgās PWA (The Professional Windsurfers Association, kuras rīkotās World Tour sacensības ir nozīmīgākais profesionālās viļņu burāšanas notikums pasaulē) organizētās jauniešu pasaules kausa sacensības viļņu burāšanā (Noerstick Cold Hawaii PWA Youth Windsurf Wave World Cup 2021).

Budžeta vietas izloze tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» – loterijas Nr. 6649

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» 2021.gada 9.septembrī plkst.17:00 notika budžeta vietas izloze vienam semestrim.

Tiekamies zinību dienā!

Paldies par patiesu un īstu piederību Tālmācības vidusskolai "Rīgas Komercskolai"! Paldies, ka kopā spējām sagādāt svētku mirkļus!