Izglītībā 2020./2021. mācību gads ir pārmaiņu laiks

"Pastāvēs, kas pārvērtīsies!"

Izglītībā 2020./2021. mācību gads ir pārmaiņu laiks - gan attālināto mācību dēļ, gan ieviešot kompetenču pieejā balstītu izglītības modeli, laiks, lai kopīgi mācītos dzīvot pasaulē, kas nepārtraukti mainās.

Piedalies konkursā ar savu veikto pētījumu!

Visi pētījumi piedalīsies konkursā, lai atlasītu dalībniekus Nordplus projekta ietvaros plānotajiem izzinošajiem ceļojumiem Grenlandē un Latvijā.

Priecājamies un lepojamies par jaunās dziedātājas Loretas Reides sasniegumiem mūzikā!

Priecājamies un lepojamies ar mūsu Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» audzēknes, jaunās dziedātājas Loretas Reides sasniegumiem mūzikā, kas nominēta ar minialbumu «Ieroči» Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai «Zelta mikrofons 2021» nominācijā «Gada debija». Loreta, vienmēr atceries, ka "katrs lielais sapnis sākas ar sapņotāju. Un, ka Tevī ir spēks, pacietība un kaisme aizsniegt zvaigznes, lai mainītu pasauli"! Paldies Loretas vecākiem un sadarbības partneriem par sniegto atbalstu Loretas muzikālā talanta pilnveidošanā!

Budžeta vietas izloze tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» – loterijas Nr. 6386

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» 2021.gada 9. martā plkst. 17:00 notika budžeta vietas - mācību maksas izloze vienam semestrim loterijas Nr. 6386 ietvaros!

Lepojamies ar 7.klases audzēkņu veikumu literatūrā un vizuālajā mākslā!

Audzēkņu uzdevums bija iejusties režisoru un producentu lomā, veidojot īsfilmas, stāsta turpinājuma ekranizējumu, izvēloties vienu no 1.semestra laikā lasītajiem darbiem "Cilvēka bērns" vai "Nāves ēnā".
Priecājamies par mūsu audzēkņu radošo izdomu, it īpaši Melisas Mežzaķes, kura iesaistot savu ģimeni, izveidojusi īsfilmu, kurā ataino noveli "Nāves ēnā" nākamās paaudzes skatījumā un Samuela Rozentāla, kurš, savukārt, izveidojis analītisku darbu, kurā detalizēti apskata iespējamos noveles "Nāves ēnā" atrisinājuma variantus.

4. klases dabaszinību projekts «Vienkāršie mehānismi»

Dabaszinībās apgūstot tēmu "Vienkāršie mehānismi", 4.klases čaklie būvnieki, izmantojot visdažādākos mājās pieejamos materiālus, ir līmējuši, griezuši, veidojuši un krāsojuši daudzveidīgus vides objektus, kuros ir ietverts kāds no vienkāršajiem mehānismiem. Rezultātā tapa brīnišķīgi parku, bērnu rotaļu laukumu un ūdens atrakciju parka maketi. Paldies skolotājām un audzēkņiem par burvīgajiem darbiem!

Pateicamies audzēkņiem un vecākiem, kas piedalījās akcijā “Tici brīnumam”

Pateicamies audzēkņiem, kas mācās vidusskolas klasēs, un vecākiem, kuri piedaloties akcijā “Tici brīnumam”, mūs iepriecināja, sagādājot svētku prieku gada nogalē mums visiem. Paldies, ka ienesāt gaišumu un siltumu mūsu ikdienā!   Paldies 11. klases audzēknei Ramonai Golstai par muzikālo pārsteigumu!     Paldies 12. kalses audzēknei Evelīnai Timparei par sagādāto pārsteigumu!     Paldies 3.klases […]

Pateicamies visiem 5.-9. klases audzēkņiem, kas piedalījās akcijā “Tici brīnumam”

Pateicamies visiem, gan audzēkņiem, gan vecākiem, kas piedaloties akcijā “Tici brīnumam” vēlējās iepriecināt, sagādājot svētku prieku gada nogalē mums visiem, jo laba un patiesa sirds spēj radīt prieka sajūtas un uzburt īstus brīnumus!   Paldies 8.klases audzēknei Elzai Siliņai un vecākiem par sagādāto muzikālo pārsteigumu!     Paldies 8. klases audzēknei Dženiferai Patrīcijai Pivarūnei par […]

Pateicamies visiem 1.-4. klases audzēkņiem, kas piedalījās akcijā “Tici brīnumam”

Pateicamies visiem, kas piedaloties akcijā “Tici brīnumam” vēlējās mūs iepriecināt, sagādājot svētku prieku gada nogalē, jo laba un patiesa sirds spēj uzburt īstus brīnumus!   Paldies 1.klases audzēkņiem – Amēlijai Purviņai, Karolīnai Zazerai, Olafam Rullim!       Paldies arī 2. klases audzēkņiem – Varvarai Ivanovai un Niko Marisam Kļaviņam!     Paldies 3.klases audzēkņiem […]

Ziemassvētku un Jaungada apsveikums

Mierpilnus, dvēseliskus, gaiša prieka pilnus un laimes apmirdzētus Ziemassvētkus un Jauno gadu!

1.- 4. klases audzēkņi uzbursim svētku brīnumu sajūtu kopā!

Satiksimies pasaku lasīšanas vakarā " Brīnumu gaidot" 2020.gada 21.decembrī plkst. 20:30 kopā ar Modru Selgu, Purviņu ģimeni un Mekšu ģimeni ZOOM platformā!

Piedalies akcijā «Tici Brīnumam»!

Lai radītu svētku prieku mums visiem, ikviens - audzēkņi, vecāki, pedagogi - tiek aicināti piedalīties mūsu skolas akcijā «Tici Brīnumam» no 2020.gada 12. decembra līdz gada nogalei.

Šajā laikā aicinām vairot labo, gatavojot un dāvājot viens otram radošus pārsteigumus.

Sagatavotos pārsteigumus iemūžiniet un sūtiet uz e-pastu: info@rigaskomercskola.lv

Beatas Šarlotes Lūses Rīgas Komercskolas audzēknes dzejas video «Nav jau nekā»

Kopā ar latviešu valodas skolotāju Sabīni Putāni lepojamies ar mūsu 8. klases audzēkņiem, viņu radošajiem darbiem literatūrā, veidojot dzejas video, par kādu no I. Ziedoņa dzejoļiem. Ļoti priecājamies un apbrīnojam mūsu audzēkņu radošumu, kurš izpaužas šāda veida darbos!

Pateicamies skolotājai Sabīnei Putānei par radošu pieeju organizējot jēgpilnu mācību procesu!

Mazās meitenes lielie sapņi!

Maija Segla mācās vien 3. klasē, taču jau tagad viņai ir skaidrs, ko vēlas sasniegt. Vislabākā skolas izvēle īstajā brīdī ļauj Maijai darīt to, kas patīk un patiešām padadas gan mākslā, gan rakstniecībā.

Lāčplēša dienā godināsim cīnītajus par Latvijas brīvību un neatkarību!

Lāčplēša dienā iedegsim sveces un godināsim cīnītajus par Latvijas brīvību un neatkarību!

Radošā angļu valodas nodarbība «Manas rotaļlietas, spēles, mani hobiji»

Iedvesmojoties no iepriekš apmeklētās Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstādes “Rotaļāsimies?”, pamatskolas audzēkņi angļu valodas mācību priekšmetā strādāja pie projekta “Manas rotaļlietas, spēles, mani hobiji”, apgūstot uzstāšanās, prezentācijas, pašvērtēšanas un komunikācijas prasmes.

Paldies angļu valodas skolotājai Agnesei Gromovai – Ķūrenai par radošo pieeju valodas mācīšanas un mācīšanās procesā!

Rudens radošā darbnīca 1.-4. klases audzēkņiem

Priecājoties par skaisti zeltaino rudeni, mūsu Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” mazāko klašu audzēkņi radošajā darbnīcā darināja raibi rudenīgos ķirbjus.

Paldies, vizuālās mākslas skolotājai, Kristīnei Caunei, par radošas atmosfēras radīšanu!

Paula Kristiana Šeninga ieguvusi brīvību, patstāvību, zināšanas!

Mācoties tālmācībā attīsti savu talantu un iegūsti brīvību, patstāvību, zināšanas!

Tālmācības vidusskolā “Rīgas Komercskola” 1.-4.klases audzēkņi apmeklēja izstādi “Rotaļāsimies?”

Tālmācības vidusskolā "Rīgas Komercskola" audzēkņi mācās ar izpratni, pētot, darot, izjūtot prieku par savu varēšanu, piemēram, apmeklējot izstādi "Rotaļāsimies?" Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, 1.-4.klases audzēkņi rotaļājoties pilnveidoja prasmi sadarboties, attītot dzīves pamatprasmes - pārliecību, komunikāciju un kritisko domāšanu.

Paldies skolotājām Inai Kovaļevai un Veltai Zīlei par mūsdienīgu pieeju mācību procesam!

7. un 8.klases audzēkņi vēsturi apguva Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā

Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" 7. un 8.klases audzēkņi vēsturi apguva Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā, pildot praktiskus uzdevumus, iegūstot jaunas zināšanas un prasmes.

Paldies vēstures skolotājai Guntai Rinkai par radošo pieeju!