Krista mācās darot!

Lepojamies, ka mūsu Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 11. klases audzēkne Krista Špīse tika uzaicināta uz Latvijas Televīzijas rīkoto erudīcijas spēli „Gudrs, vēl gudrāks”, kurā Krista piedalījās kopā ar savu angļu valodas skolotāju Agnesi Gromovu-Ķūrenu un saviem aktīvajiem atbalstītājiem - skolas biedriem.

Paldies vecākiem, angļu valodas skolotājai Agnesei Gromovai – Kūrenai un audzēkņiem par atbalstu!

Apgūstam finanšu pratību!

Finanšu pratības ikgadējā nedēļā mūsu skolas 12.klases audzēkne Keita Vēbere iepazīstināja mūsu 5. klases audzēkņus klases stundā, jēgpilni iesaistot diskusijās - kas ir budžets, kā saprātīgi plānot budžetu, kādi ir krāpšanas veidi un kā no tiem sevi pasargāt, ko darīt, ja esi kļuvis par krāpšanas upuri, kā būt drošam internetā, kas ir investīcijas, noslēdzot ar spēli investīciju apgūšanai.
Paldies Keitai Vēberei, kuratorei Agnesei Gromovai-Ķūrenai un audzēkņiem par kopā radīto gaisotni, pārrunājot jautājumus par labklājību un finansēm!

Budžeta vietas izloze Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» – loterijas Nr. 7417

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» 2023.gada 21.martā, plkst.17:00 notika budžeta vietas izloze vienam semestrim.

Kopā sportojam!

"Mūsu Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 9.klases audzēkņi, kopīgi sportojot izprot , ka veselīgs dzīvesveids, regulāras sportiskas aktivitātes un sabalansēts uzturs ir kļuvušas par mūsdienu cilvēka pamatvajadzībām. Turklāt jo īpaši aktuāls šis jautājums kļūst iestājoties pavasarim – kad pēc garās ziemas organismam nepieciešama papildus enerģijas un vitamīnu deva.

Iepazīstam Imanta Lancmaņa brīnumpasauli!

Mūsu skolas 7.un 8. klases audzēkņi, piedaloties izzinošajā ekspedīcijā “Imanta Lancmaņa māksla” iepazina mākslinieka brīnumpasauli, viņa vispusīgo personību, uzzināja par viņa nenovērtējamo ieguldījumu kultūrā un mākslā, pētīja gleznošanas stilu, krāsu lietojumu un redzamos simbolus, gūstot ieskatu par gleznu tapšanas gaitu.

Mūsu, 2. klases audzēkne, Dārta Zariņa sacensību uzvarētāja daiļslidošanā!

Priecājamies par mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 2.klases audzēknes Dārtas Zariņas sportiskajiem sasniegumiem daiļslidošanā – 1.vieta starptautiskajās sacensībās Icebeat Winter Trophy 2023, Kauņā, 13 meiteņu konkurencē, kā arī 3.vieta Jelgava Cup 2023 daiļslidošanas sacensībās.
Dārta, mēs lepojamies ar Tevi, lai ieguldītais darbs treniņu procesā arī turpmāk vainagojas ar panākumiem!

Pētām, lai izzinātu un pilnveidotos!

Lepojamies un apsveicam mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskolas”, angļu valodas skolotāju Ievu Kalniņu ar maģistra darba ”Piederības izjūta skolēnu iekļaušanas veicināšanai tālmācības vidusskolā” aizstāvēšanu un maģistra grāda iegūšanu izglītības zinātnēs!
Ieva, lai ik dienu Tev ir gandarījums par paveikto un iedvesma jauniem izaicinājumiem!

Lepojamies ar 6.klases audzēknes Jeļizavetas Derečinas sportiskajiem sasniegumiem daiļslidošanā!

Jeļizaveta šajā ziemas sporta veidā trenējas kopš 4 gadu vecuma. Pateicoties vecāku un treneru Olgas Kovaļkovas, Raimo Rensola, Samantas Kovaļkovas, Olgas Balandinas, horeogrāfa Ruslana Kurloviča sadarbībai, Jeļizaveta ir kļuvusi par vienu no labākajām daiļslidotājām savā vecuma grupā, par to liecina iegūtā 2.vieta Latvijas čempionātā daiļslidošanā.

Mūsu 3.klases audzēknis Reinis Jurāns Latvijas taekwondo čempions!

Lepojamies ar mūsu 3.klases audzēkņa Reiņa Jurāna sportiskajiem sasniegumiem.
Reinis, startējot Latvijas Taekwondo federācijas rīkotajās sacensībās, pārstāvot klubu "Musado", Latvijas atklātajā čempionātā Latvia Open 2022 (Olimpiskais taekwondo), Ventspilī, kurā piedalījās vairāk nekā 140 dalībnieki no trim Baltijas valstīm, izcīnīja 1.vietu un ieguva Latvijas čempiona titulu kategorijā līdz 33kg ar galvas kontaktu.

Mācāmies darot!

Priecājamies, ka mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 9.klases audzēkne Anastasiya Zhydzel veiksmīgi piedalās Valsts izglītības satura centra īstenotajā līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmā Future Heroes, kas ar British Council pārstāvniecības Latvijā un SEB bankas atbalstu, Latvijā notiek jau trešo gadu.

Mēs iepriecinām viens otru, darot ar labestību, aizrautību un mīļumu!

Ziemassvētku Rūķu labo darbu ballē iepriecinājām viens otru, dziedot, muzicējot, gatavojot dāvanas Rūķu darbnīcās.

Gaiša prieka pilnus, laimes apmirdzētus un veiksmes pavadītus Ziemassvētkus un Jauno gadu!

Sniegpārslām baltām, liegām,
Un zemi savāds mirdzums klāj,
Kad mūsu gaišās domas,
Ik vienam šonakt laimi vēl.

Piedalies Ziemassvētku Rūķu lielo darbu ballē!

2022.gada 21.decembrī pasākuma sākums audzēkņiem, vecākiem un pedagogiem:

1.- 6.klasei - plkst.15:00;
7.-12. klasei - plkst.18:00.

Rūķi no Alberta ielas 13

Lai mierpilns gaidīšanas laiks!

Šis ir laiks, kad vismaz uz brīdi gribās apstāties, lai ļautu mieram ieplūst sevī.

Lai svētki nāk ar ciešu piederību savai zemei un valstij!

Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties. /I. Ziedonis/

Iepazīstam vērtību zīmes!

Mūsu 1.-4. klases audzēkņi kopā ar pedagogiem Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā Latvijas Bankas simtgadei veltītajā izstādē iepazina monētas kā svarīgus Latvijas tēla un valstisko vērtību simbolus, unikālus mākslas objektus, visu mūsu kopīgas vērtības, kas izceļ nozīmīgus notikumus un personības, veido ilglaicīgu saikni starp pagātni, tagadni un nākotni.

Lāčplēša dienas stāsts!

Piemiņas pasākumā “Lāčplēša dienas stāsts….” mēs – audzēkņi, vecāki, pedagogi kopā ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku karavīru Kasparu Kalnbērzu atcerējāmies mūsu valsts vēsturi, dziedājām kara dziesmas, 11. novembra krastmalā iededzām svecītes, godinot un pieminot Latvijas brīvības cīnītājus!

Lāčplēša diena!

Iedegsim sveces, godinot un pieminot Latvijas brīvības cīnītājus!

Iepazīstam ilgtspējīgas saimniekošanas principus!

Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 10.-12.klases audzēkņi kopā ar pedagogiem Nordplus projekta “Jauniešu vides apziņas veicināšana ilgtspējīgai attīstībai, ceļojot un izprotot cilvēku un dabas mijiedarbības procesus Ziemeļeiropas reģionā” ietvaros, apmeklēja Baltijā lielāko un modernāko atkritumu pārstrādes poligonu “Getliņi Eko” un Ķeguma HES muzeju.

Mūsu 10. klases audzēknei Artura Gobas balva!

Apsveicam mūsu 10. klases audzēkni Karlīni Katrīni Kleinbergu par iegūto augstāko vērtējumu Valkas novada literātiem Velgai Krilei un Arturam Gobam veltītajā dzejas konkursā “Tu arī mani spēsi izpildīt”!

Andim Parumam 1. vieta udenspollo sacensībās Leipcigā!

Lepojamies ar Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 11.klases audzēkņa Anda Pāruma sasniegumiem, piedaloties Latvijas Ūdenspolo komandas “SPORT STAR” sastāvā, spēlējot bez maiņām un izcīnot 1.vietu starptautiskajās U-16 sacensībās Leipcigā!

Mūsu audzēkņi iepazīst Eiropas Savienības vērtības!

Mūsu 8. klases audzēkņi, piedaloties izlaušanās spēlē “Eiropas Savienības vērtības” guva zināšanas par Eiropas Savienību, tās vērtībām, stiprinot pilsoniskās līdzdalības prasmes.

Mūsu 8. klases audzēkņi iepazīst starptautiskās lidostas “Rīga” ikdienu!

Mūsu, Tālmācības vidusskolas ”Rīgas Komercskola”, 8.klases audzēkņiem bija iespēja, piedaloties izzinošajā ekspedīcijā “Iepazīsti lidostas profesijas”, iepazīt starptautiskās lidostas “Rīga” darba ikdienu - pasažieru apkalpošanas kompleksu, infrastruktūru.

Reinim Jurānam 1. vieta Latvijas Taekwondo federācijas rīkotajās sacensībās Jelgava Open 2022!

Patiess prieks par mūsu skolas 3.klases audzēkni Reini Jurānu par daudzsološiem panākumiem sportā!
Reinis startēja 2 kategorijās, viena no tām bija disciplīna līdz 33kg, bez galvas kontakta, kur tika iegūta 1.vieta.

Paldies vecākiem un trenerim Ilja Plonskyi par ieguldīto darbu un talanta pilnveidošanu!

Sveiciens Skolotāju dienā!

Paldies par sirdsdegsmi! Lai ik dienu ir gandarījums par paveikto!