Aleksandram Bērcim 2. vieta starptautiskajā pianistu konkursā «Amicitia sonans»

Kāds neizaskāms prieks mums ir par Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" 3. klases audzēkni Aleksandru Bērci, kurš piedalījās starptautiskajā pianistu konkursā «Amicitia sonans», Lietuvā, pierādot savu talantu un iegūstot godalgoto II vietu!

Izsakām pateicību Aleksandra vecākiem par atbalstu talanta pilnveidošanā un no sirds lepojamies ar Tevi, Aleksandr!

Nordplus projekta prezentācijas 31. maijā

Priecājamies, ka piedalījāties izludinātajā konkursā Nordplus projekta ietvaros, veicot pētījumus, apgūstot jaunas prasmes un gūstot vērtīgas atziņas.

Aicinām piedalīties skolas organizētajā Nordplus projekta ietvaros veiktā pētījuma prezentācijā Zoom platformā!

Katram audzēknim tiks dotas 6-7 minūtes, lai veiksmīgi iepazīstinātu ar savu veikto pētījumu!

Sudraba medaļa Eiropas čempionātā boulderinga disciplīnā

Latvijai sudrabs - Edvards Gruzītis (Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 11. klases audzēknis) izcīnīja 2.vietu Eiropas čempionātā jauniešiem, boulderinga disciplīnā.

Sveiciens Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētkos!

Izvirzīsim lielus mērķus un cienīsim brīvību, kas ļauj tos īstenot!

Niklāvam Pīgoznim 1.vieta Latvijā starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs 2021”

Lepojamies, ka mūsu skolu starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs 2021" pārstāvēja 19 audzēkņi.

Izsakām pateicību visiem audzēkņiem, it īpaši 8.klases audzēknim labākajam no labākajiem Niklāvam Pīgoznim, kurš ieguva godalgoto 1.vietu Latvijā, starp 636 8. klašu audzēkņiem.

Priecājamies, ka mūsu audzēkņi mērķtiecīgi piedalās arī ārpusskolas organizētos konkursos!

Sarunu vakars ar Renāru Zeltiņu!

Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" skolēnu parlaments ir sagatavojis 9.-12.klašu audzēkņiem sarunu vakaru ar Renāru Zeltiņu!
Pieteikties var rakstot uz skolas e-pastu - info@rigaskomercskola.lv

Par veiksmīgu un radošu audzēkņu un pedagogu sadarbību!

Ļoti priecājamies un lepojamies par pedagogu un audzēkņu izcilo sadarbību, kur mācīšana un mācīšanās sagādā prieku gan pedagogam, gan audzēkņiem!
Video - Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" 4. klases audzēkņa mājasdarbs angļu valodas mācību priekšmetā.

JAUNO VIDES REPORTIERU PROGRAMMA

Jaunie vides reportieri ir vides izglītības programma jauniešiem vecumā no 11 – 25 gadu vecumam ar mērķi pētīt, izzināt vides problēmas, popularizēt risinājumus un apgūt mūsdienu mediju rīkus sabiedrības informēšanai.

Arī mūsu skolas 8. klases audzēkne Roze Aleksa Bogdane ir vides reportiere un pārstāvot Tālmācības vidusskolu "Rīgas Komercskolu" izveidojusi reportāžu par ļoti aktuālu tēmu ziemas mēnešos - "Pārsālīt nevajag ne zupu, ne Rīgas ielas."

Izglītībā 2020./2021. mācību gads ir pārmaiņu laiks

"Pastāvēs, kas pārvērtīsies!"

Izglītībā 2020./2021. mācību gads ir pārmaiņu laiks - gan attālināto mācību dēļ, gan ieviešot kompetenču pieejā balstītu izglītības modeli, laiks, lai kopīgi mācītos dzīvot pasaulē, kas nepārtraukti mainās.

Piedalies konkursā ar savu veikto pētījumu!

Visi pētījumi piedalīsies konkursā, lai atlasītu dalībniekus Nordplus projekta ietvaros plānotajiem izzinošajiem ceļojumiem Grenlandē un Latvijā.

Priecājamies un lepojamies par jaunās dziedātājas Loretas Reides sasniegumiem mūzikā!

Priecājamies un lepojamies ar mūsu Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» audzēknes, jaunās dziedātājas Loretas Reides sasniegumiem mūzikā, kas nominēta ar minialbumu «Ieroči» Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai «Zelta mikrofons 2021» nominācijā «Gada debija». Loreta, vienmēr atceries, ka "katrs lielais sapnis sākas ar sapņotāju. Un, ka Tevī ir spēks, pacietība un kaisme aizsniegt zvaigznes, lai mainītu pasauli"! Paldies Loretas vecākiem un sadarbības partneriem par sniegto atbalstu Loretas muzikālā talanta pilnveidošanā!

Budžeta vietas izloze tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» – loterijas Nr. 6386

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» 2021.gada 9. martā plkst. 17:00 notika budžeta vietas - mācību maksas izloze vienam semestrim loterijas Nr. 6386 ietvaros!

Lepojamies ar 7.klases audzēkņu veikumu literatūrā un vizuālajā mākslā!

Audzēkņu uzdevums bija iejusties režisoru un producentu lomā, veidojot īsfilmas, stāsta turpinājuma ekranizējumu, izvēloties vienu no 1.semestra laikā lasītajiem darbiem "Cilvēka bērns" vai "Nāves ēnā".
Priecājamies par mūsu audzēkņu radošo izdomu, it īpaši Melisas Mežzaķes, kura iesaistot savu ģimeni, izveidojusi īsfilmu, kurā ataino noveli "Nāves ēnā" nākamās paaudzes skatījumā un Samuela Rozentāla, kurš, savukārt, izveidojis analītisku darbu, kurā detalizēti apskata iespējamos noveles "Nāves ēnā" atrisinājuma variantus.

4. klases dabaszinību projekts «Vienkāršie mehānismi»

Dabaszinībās apgūstot tēmu "Vienkāršie mehānismi", 4.klases čaklie būvnieki, izmantojot visdažādākos mājās pieejamos materiālus, ir līmējuši, griezuši, veidojuši un krāsojuši daudzveidīgus vides objektus, kuros ir ietverts kāds no vienkāršajiem mehānismiem. Rezultātā tapa brīnišķīgi parku, bērnu rotaļu laukumu un ūdens atrakciju parka maketi. Paldies skolotājām un audzēkņiem par burvīgajiem darbiem!

Pateicamies audzēkņiem un vecākiem, kas piedalījās akcijā “Tici brīnumam”

Pateicamies audzēkņiem, kas mācās vidusskolas klasēs, un vecākiem, kuri piedaloties akcijā “Tici brīnumam”, mūs iepriecināja, sagādājot svētku prieku gada nogalē mums visiem. Paldies, ka ienesāt gaišumu un siltumu mūsu ikdienā!   Paldies 11. klases audzēknei Ramonai Golstai par muzikālo pārsteigumu!     Paldies 12. kalses audzēknei Evelīnai Timparei par sagādāto pārsteigumu!     Paldies 3.klases […]

Pateicamies visiem 5.-9. klases audzēkņiem, kas piedalījās akcijā “Tici brīnumam”

Pateicamies visiem, gan audzēkņiem, gan vecākiem, kas piedaloties akcijā “Tici brīnumam” vēlējās iepriecināt, sagādājot svētku prieku gada nogalē mums visiem, jo laba un patiesa sirds spēj radīt prieka sajūtas un uzburt īstus brīnumus!   Paldies 8.klases audzēknei Elzai Siliņai un vecākiem par sagādāto muzikālo pārsteigumu!     Paldies 8. klases audzēknei Dženiferai Patrīcijai Pivarūnei par […]

Pateicamies visiem 1.-4. klases audzēkņiem, kas piedalījās akcijā “Tici brīnumam”

Pateicamies visiem, kas piedaloties akcijā “Tici brīnumam” vēlējās mūs iepriecināt, sagādājot svētku prieku gada nogalē, jo laba un patiesa sirds spēj uzburt īstus brīnumus!   Paldies 1.klases audzēkņiem – Amēlijai Purviņai, Karolīnai Zazerai, Olafam Rullim!       Paldies arī 2. klases audzēkņiem – Varvarai Ivanovai un Niko Marisam Kļaviņam!     Paldies 3.klases audzēkņiem […]

Ziemassvētku un Jaungada apsveikums

Mierpilnus, dvēseliskus, gaiša prieka pilnus un laimes apmirdzētus Ziemassvētkus un Jauno gadu!

1.- 4. klases audzēkņi uzbursim svētku brīnumu sajūtu kopā!

Satiksimies pasaku lasīšanas vakarā " Brīnumu gaidot" 2020.gada 21.decembrī plkst. 20:30 kopā ar Modru Selgu, Purviņu ģimeni un Mekšu ģimeni ZOOM platformā!

Piedalies akcijā «Tici Brīnumam»!

Lai radītu svētku prieku mums visiem, ikviens - audzēkņi, vecāki, pedagogi - tiek aicināti piedalīties mūsu skolas akcijā «Tici Brīnumam» no 2020.gada 12. decembra līdz gada nogalei.

Šajā laikā aicinām vairot labo, gatavojot un dāvājot viens otram radošus pārsteigumus.

Sagatavotos pārsteigumus iemūžiniet un sūtiet uz e-pastu: info@rigaskomercskola.lv