Izzinošs ceļojums – mācību prakse Grieķijā

Piedalies izzinošā ceļojumā - kompleksā mācību praksē "Iepazīsti dievu zemi - Grieķiju!" no 6.11. - 13.11.2019.!

Gustavs Jākobsons ar saksafona kvartetu Jaunķemeru sanatorijā

Paldies mūsu skolas 9.klases audzēknim Gustavam Jākobsonam un Tukuma mūzikas skolas saksafona kvartetam par sniegto muzikālo priekšnesumu Jaunķemeru sanatorijā!

Edvardam Gruzītim 3. vieta Pasaules čempionātā jauniešiem Kāpšanas sportā

Lepojamies ar tālmācības skolas «Rīgas Komercskola» 11.klases audzēkni Edvardu Gruzīti, kurš, pārstāvot Latvijas izlasi Pasaules čempionātā jauniešiem Kāpšanas sportā, izcīnīja Latvijai bronzas medaļu, iegūstot 3.vietu boulderinga disciplīnā.

Izzinošā ekspedīcija «Vēro. Dari. Zini!» – 04. oktobrī

Izzinošajā ekspedīcijā «Vēro. Dari. Zini!» 2019.gada 4.oktobrī 1. – 7. klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem, aktīvi līdzdarbojās un uzzināja, dodoties pārgājienā, par Lielo Ķemeru tīreli, tā veidošanās apstākļiem, augu valsti, savukārt, Pūres šokolādes muzejā - šokolādes tapšanas noslēpumus, un Jaunpilī, iepazīstot galma manieres, iejutās viduslaiku tēlos.

Pirmā skolas diena 2019./2020.mācību gadā

Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola ” 2019./2020.mācību gada moto:
“Ir daudz jāmācās, lai nedaudz zinātu.” /Monteskjē/

Veiksmīgu mums – audzēkņiem, vecākiem un pedagogiem – jauno mācību gadu!

Budžeta vietas izloze Rīgas Komercskolā 2019.gada 5. septembrī

2019.gada 5. septembrī plkst. 17:00 notika budžeta vietas - mācību maksas izloze vienam semestrim!

Liels paldies audzēkņiem un vecākiem par sagādātajiem svētkiem 1.skolas dienā! 🙂

Sveicam zinību dienā!

Ir daudz jāmācās, lai nedaudz zinātu

Monteskjē

Aicinām 5.-8. klases audzēkņus uz pirmo skolas dienu

Aicinām 5.-8. klases audzēkņus uz pirmo skolas dienu 2019.gada 2. septembrī plkst. 14:00

Aicinām 1.-4. klases audzēkņus uz pirmo skolas dienu

Aicinām 1.-4. klases audzēkņus uz pirmo skolas dienu 2019.gada 2. septembrī plkst. 11:00

«Rīgas Komercskola» ir izcili piemērota īpaši talantīgiem bērniem

Tālmācības vidusskola «Rīgas Komercskola» ir izcili piemērota īpaši talantīgiem bērniem – nākamajiem sportistiem, mūziķiem, māksliniekiem – un tā ir brīnišķīga arī bērniem, kuri aug uzņēmēju ģimenēs.

Audzinām nākotnes cilvēkus

Lai kaut ko nozīmīgu sasniegtu, jo īpaši – pasaules līmenī, ar talantu vien nepietiek, ir jāiegulda milzīgs darbs! Piedāvājam iespējas un darām visu, lai jaunais cilvēks jebkurā situācijā spētu domāt, viņam būtu savs viedoklis un noteikti – attieksme.

Mūsu moto skan: māci mazāk, mācies vairāk!

Bez ģimenes atbalsta tālmācība nav iedomājama. Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» ir izdevies izveidot tādu sadarbības modeli, kas iekļauj gan vecāku, gan arī pašu audzēkņu aktīvu līdzdalību.
"Attīstot jaunā cilvēka prātu, audzinām arī gribu un ļaujam kļūdīties. Ikvienu kļūdu var izlabot un izdarīt vērtīgus secinājumus,” teic Ilze Beļinska.

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» – Mācāmies dzīvē un darbībā

Mūsu skolā vērtības ir gudrība, tolerance, mīlestība, ģimene.
Pedagogi meklē pieejas, kas ļautu labāk izprast ikvienu audzēkni un viņa vajadzības, turklāt metodes un pieejas, ko izmanto mācību satura apguvei, ir maksimāli pietuvinātas dzīvei, un ikviena darbība, kurā audzēkņi ir iesaistīti, virzīta uz to, lai rosinātu domāt, turklāt ne tikai par mācību saturu, bet arī par to, kā audzēknis attiecas pret citiem, kā citi attiecas pret viņu.

Tālmācības vidusskola «Rīgas Komercskola» – Nākotnes skola tagadnē

“Kompetenču izglītību raksturo attieksme, prasmes un zināšanas. Vissvarīgākā, manuprāt, ir attieksme, jo, tikai pateicoties tai, būs zināšanas un prasmes,” saka Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» direktore Ilze Beļinska.

Lepojamies ar savu audzēkni – Mārtiņu Rocēnu!

Mārtiņš Rocēns, tenisists, uzsācis mācīties 7. klasē Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» un absolvējis 2019. gadā, saņēmis Latvijas simtgades izcilnieka pateicību par sasniegumiem mācībās un sportā un ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā.

5 godalgotas vietas starptautiskajos konkursos

• ► 2.vieta Ineses Galantes talantu konkursā (tiešraide 12.05.2019. no LNB Ziedoņa zāles);
  • ► 3.vieta - XXIV Starptautiskajā jauno mūziķu konkursā «Sigulda 2019» (21.05.2019.);
Starptautiskos interneta mūzikas video konkursos
  1. 1. vieta – Spānijā un Grieķijā;
  2. 2. vieta – Serbijā;
  3. 3. vieta – Vācijā.

Foto konkursa «Horvātija un Slovēnija pavasarī» godalgotās bildes

Ir noslēdzies foto konkurss «Horvātija un Slovēnija pavasarī».
Šajā konkursā ir vairāki uzvarētāji, jo iesniegtās fotogrāfijas tika vērtētas vairākkārt: Facebook sociālajā tīklā, ar iespēju balsot jebkuram un tika arī atsevišķi veikts žūrijas balsojums.

Gustavam Jākobsonam tituls «Gada audzēknis» Tukuma mūzikas skolā

Par izcilām sekmēm mācībās, godalgotām vietām konkursos un festivālos un plašu koncertdarbību - Tukuma izglītības pārvaldes apbalvojums un naudas balva!

Rīgas Komercskola – 2019. gada izlaidums

Ielūdzam Jūs piedalīties «Rīgas Komercskola» tālmācības vidusskolas izlaidumā 2019. gada 15. jūnijā plkst. 12:00 Mazajā Ģildē, Amatu ielā 3/5, Rīgā

Izzinošā ekspedīcija «Vēro. Dari. Zini!»

Viens no veidiem, kā Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» veiksmīgi realizē kompetenču izglītības pieeju, ir jau par tradīciju kļuvušās mācību ekspedīcijas, izzinošie ceļojumi. "Dodoties ekspedīcijā mēs varam vienlaikus izrunāt vairākas tēmas, ko skolas solā audzēkņi apgūtu dažādos priekšmetos. Tā audzēkņi iemācās saskatīt un saprast kopsakarības."

Piedalies Foto konkursā «Horvātija un Slovēnija pavasarī»

Lūdzam Jūs nobalsot ar “Patīk” sociālajos tīklos «FACEBOOK» un «DRAUGIEM.LV» par foto attēliem, kas piedalās foto konkursā «Horvātija un Slovēnija pavasarī»!
Foto konkursa norises laiks: 04.06.-10.06.2019.