Nāc nākdama, Liela diena!

2019. gada 17. aprīlī 1. – 6. klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem piedalījās izzinošā ekspedīcijā “Nāc nākdama, Liela diena” Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā. Ekspedīcijas laikā uzzinājām par Pavasara Saulgriežu tradīcijām, iepazināmies ar Lībiešu zemnieku – zvejnieku sētu un dzīvesveidu. Gājām jautrās rotaļās, spēlējām veiklības spēles un priecājāmies!

Gustava Jākobsona 1. vieta mūzikas skolu konkursā «Pūš pa deviņ’»

I vieta XI Kurzemes un Zemgales mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu konkursā «Pūš pa deviņ’»Atkārtoti priecājamies par Rīgas Komercskolas 9.klases audzēkņa Gustava Jākobsona sasniegumiem. Apsveicam Gustavu un Tukuma mūzikas skolas saksafona kvartetu ar iegūto I vietu XI Kurzemes un Zemgales mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu konkursā Pūš pa deviņ’!

Laura Tropa Ten-Pro Global Junior Tour sacensībās Nadal akadēmijā

Aktīvi aizvadīta mūsu skolas 4.klases audzēknes Lauras Tropas Valensijas Tenisa akadēmijas nometne un cīņa starptautiskajās sacensībās Ten-Pro Global Junior Tour, Maljorkā, Nadal akadēmijā!

Izzinošs ceļojums – mācību prakse Horvātijā un Slovēnijā pavasarī

Piedalies izzinošā ceļojumā - kompleksā mācību praksē!

Kultūras ministrijas Gada balva mūzikā 2018

Apsveicam un lepojamies ar Rīgas Komercskolas skolas 6. klases audzēknes Zitas Tomas panākumiem
❖ 1.vietu starptautiskajā akordeonistu konkursā “Naujene 2019”
❖ Kultūras ministrijas Gada balvu mūzikā 2018

Rīgas Komercskolas audzēknes 2. vieta Rīgas pilsētas vēstures 25. olimpiādē

Apsveicam un lepojamies ar tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» skolas 12.klases audzēkni Annu Kristiānu Dimanti, kura ieguvusi 2.vietu Rīgas pilsētas vēstures 25. olimpiādē!

Rīgas Komercskolas audzēkņi LTRK Lietišķajā spēlē

8. un 9.martā tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» audzēkņi - Alise Rupā, Diāna Zaķe, Marija Streņģe, Roberts Jurgelāns - aktīvi piedalījās Latvijas Tirdzniecības rūpniecības kameras organizētājā Lietišķajā spēlē «Decision Base», kas norisinājās Jelgavā.

Gustavam Jākobsonam 1. vieta mūzikas skolu konkursā

Lepojamies un apsveicam mūsu skolas 9.klases audzēkni Gustavu Jākobsonu ar godpilno Pirmo vietu XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursā, kas notika Saldū 2019.gada 5.martā.
Liels paldies ģimenei un Gustava mūzikas pedagogiem!
Vēlam panākumus turpmākajā darbā!

Budžeta vietas izloze Rīgas Komercskolā 2019. gada 5. martā

2019.gada 5.martā plkst.17:00 notika budžetas vietas - mācību maksas izloze vienam semestrim!
Laimīgais audzēknis ir ar personas numuru V9918.

Gustava Jākobsona 2. vieta konkursā «Saxophonia»

Lepojamies un apsveicam mūsu skolas 9.klases audzēkni Gustavu Jākobsonu ar 2. vietu konkursā «Saxophonia»!
Gustavs pērn absolvēja klavierspēles klasi un šogad nopietni uzsācis saksofona spēles apgūšanu. Viņam patīk spēlēt saksofonu kvartetā, ar kuru ir gūti panākumi arī konkursā. Laureātu apbalvošana un noslēguma koncerts izskanēja 23.februārī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē.

Iepazīsti Romu un Vatikānu!

Piesakies līdz 15. janvārim rakstot e-pastu uz info@rigaskomercskola.lv vai zvanot pa tālruni +371 67135516 un tiekamies ceļojumā!

Aicinām uz Pedagoģisko padomes sēdi 10. janvārī

Mācot prātu reizē audzinām arī jūtas un gribu.
/J.A.Students/

Ziemassvētku apsveikums

Sirdssiltus svētkus, baltas domas un ik dienas stariņu laimes!

SKOLU REITINGS 2018

Paldies Draudzīgā aicinājuma fondam un tā priekšsēdētājam Jānim Endeles kungam par organizēto konkursu "Skolu reitings 2018", kurā augsti tiek vērtētas jauniešu zināšanas un prasmes!

Zita Toma – talants mūzikā un izcili sasniegumi mācībās

Šajā rudenī ieguvusi vairākas godalgotas vietas - Starptautiskajā jauno mūziķu un mākslinieku konkursā “Mākslu Duets”, kas norisinājās Carnikavā 19.oktobrī , Zita ieguva Grand Prix A grupā, pēc tā devās uz Prāgu, lai startētu IV Starptautiskajā Akordeonistu festivāla konkursā, kurā ieguva 1.vietu; kā arī nesen atgriezās no Viļņas, kur piedalījās konkursā “Tautiskie akcenti mūzikā” un arī tur ieguva godalgoto 1.vietu!

Fotomirklis pirms 100 gadiem un tagad – nozīmīgs Latvijai un man

2018. gada 14. novembrī 1. – 4. klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem piedalījās atmiņu radīšanā un dokumentēšanā «Fotomirklis pirms 100 gadiem un tagad – nozīmīgs Latvijai un man».

Draudzīgā aicinājuma fonda balvas pasniegšana – ielūgums

Atkārtoti esam izturējuši Draudzīgā aicinājuma fonda “Skolu reitings” konkursu, un ielūgti šā gada 12.decembrī uz balvas pasniegšanu Cēsīs Vidzemes koncertzālē.

Svinēsim kopā Latvijas 100. dzimšanas dienu!

Aicinām piedalīties 5.-12. klašu audzēkņus, vecākus un pedagogus kopējā svinīgā notikumā pie Jāņa Čakstes pieminekļa.

Fotomirklis pirms 100 gadiem un tagad – nozīmīgs Latvijai un man

Aicinām piedalīties 1.-4. klases audzēkņus, vecākus un pedagogus kopīgu atmiņu radīšanā un dokumentēšanā par godu Latvijas simtsgadei!

Saules mūžu Latvijai!

Lai svētki nāk ar ciešo piederību savai zemei un valstij!

Mums ticis vissvētākais debesu jums,
Jo savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.
/L. Vāczemnieks/

Rīgas Komercskolas 8. un 9. klases audzēkņi LU ķīmijas un dabas izpētes laboratorijā

2018. gada 29. oktobrī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra ķīmijas un dabas izpētes laboratorijā Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" 8. un 9.klases audzēkņi pilnveidoja pētnieciskās prasmes veicot laboratorijas darbu – svina jodīda sintēze.
Paldies Indriķim Andrim Bērziņam par nodarbību!

Radošā darbnīca. Izstāde “Ziedi Latvijai”

Radošā darbnīcā “Ziedi Latvijai” jaunieši pilnveidoja savas prasmes, attīstīja iztēli un vēlmi darboties, jo “mācot prātu reizē audzinām arī jūtas un gribu”. (J.A.Students)
Paldies skolotājai Kristīnei Caunei un audzēkņiem par krāšņo izveidoto izstādi “Ziedi Latvijai”, kas mūs iepriecināja, sagaidot Latvijas 100. dzimšanas dienu!

Latviešu valodas konsultācija pašiem mazākajiem Dziesmu svētku parkā

17.10.2018. latviešu valodas konsultācija pašiem mazākajiem notika Viestura dārzā jeb Dziesmu svētku parkā, kurā tika veikti radoši uzdevumi. Audzēkņi uzzināja par I Vispārējiem latviešu Dziedāšanas svētkiem, latviešu komponistiem un iepazinās ar Latvijas himnas vārdiem un notīm.