Rīgas Komercskolas komanda tikusi ZZ Čempionātā pusfinālā

Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" apvienotā komanda ir veiksmīgi izpildījusi mājas darbu un tikusi ZZ Čempionātā pusfinālā.

Lai saulainās krāsās labās domas dvēselē zied!

Šūpojies Lieldienās, Priecājies Lieldienās - par baltiem pūpoliem, par raibām oliņām.

Dženifera Ģērmane ieguva 1.vietu U16 grupā slaloma disciplīnā

Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 8. klases audzēkne Dženifera Ģērmane 9.martā ieguva 1.vietu neoficiālajā Pasaules jauniešu čempionātā kalnu slēpošanā U16 grupā slaloma disciplīnā, kas norisinājās Itālijā (Folgaria).

Rūdolfs Aksenoks Jaunzēlandes skolu čempionātā ieguva godpilno 1. vietu

Lepojamies un apsveicam mūsu skolas 10.klases audzēkni Rūdolfu Aksenoku

Rīgas Komercskola aicina piedalīties ZZ čempionātā

Nesēdi mājās, piesakies tūlīt!
Pieteikties var līdz 20.martam.
Nolikums un ieteikumi, kā izpildīt mājasdarbu nevainojami ZZ čempionāta vietnē.
Mājasdarbs - 25. martā.
Pusfināls - no 4. līdz 25. aprīlim.
Fināls - 24., 25., 26. maijā.

Veiksmi eksāmenos

Tu nekad neko neiemācīsies tik pamatīgi, kā mācoties ziņkārības dzīts!

Literatūras konsultācija Jaņa Rozentāļa un Rūdolfa Blaumaņa muzejā

2018.gada 9.martā Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 7.klases audzēkņiem, literatūras konsultācijas ietvaros, bija iespēja apmeklēt Jaņa Rozentāļa un Rūdolfa Blaumaņa muzeju.

Galda spēļu konkurss «Spēlē. Domā. Baudi»!

Izglītojamo pašpārvalde "Skolēnu Parlaments" aicina audzēkņus un vecākus uz galda spēļu konkursu "Spēlē. Domā. Baudi" 2018.gada 21.martā.

Grāmatas «Latvija. Zeme, daba, tauta, valsts» svētki

Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" direktore apmeklēja grāmatas "Latvija. Zeme, daba, tauta, valsts" atvēršanas svētkus LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā 2018.gada 9.martā.

Budžeta vietas izloze Tālmācības vidusskolā

Apsveicam budžeta vietas ieguvēju Sabīni Liepiņu ar laimēto mācību maksu 2017./2.018. mācību gada II semestrim!

Konsultācija Andreja Upīša memoriālajā muzejā

Latviešu valodas un literatūras konsultācija 6. klases audzēkņiem rīt, 02.03.2018., notiks Andreja Upīša memoriālajā muzejā, lai nodrošinātu integrētu pieeju mācīšanas un mācīšanās procesā, izmantojot projekta metodi.

Dabaszinību konsultācija Rīgas Komercskolas audzēkņiem

Dabaszinību konsultācija – praktiskie darbi 5., 6. un 7.klašu audzēkņiem 23.februārī notiks Latvijas Universitātes Ģeoloģijas muzejā.

Gustavs Jākobsons – daudzu starptautisku un vietējā mēroga konkursu laureāts

Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» mācās ļoti daudzi talantīgi jaunieši un viens no tiem ir saksofonists, ļoti daudzu starptautisku un vietējā mēroga konkursu laureāts, kā arī skolnieks Rīgas Komercskolā - Gustavs Jākobsons!

«Rīgas Komercskola» spēlē «Gudrs vēl gudrāks»

Vai vēlies zināt, kā Diānai Zaķei no Tālmācības vidusskolas "Rīgas Komercskola" veicās spēlē “Gudrs vēl gudrāks”?

Rīgas Komercskolas sveicieni Ziemassvētkos

Rīgas Komercskolas sveicieni Ziemassvētkos.