Rīgas Komercskola rūpējas par Jūsu drošību

Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» audzēkņi un vecāki!

Rūpējoties par Jūsu un mūsu drošību, informējam, ka administrācija strādās TIKAI ATTĀLINĀTĀ REŽĪMĀ.
Aicinām visus ar mācību procesu saistītosjautājumus un ierosinājumus sūtīt uz e-pastu: info @rigaskomercskola.lv vai zvanīt pa tel.: +371 67828055 vai +371 29104327!

Budžeta vietas izloze Rīgas Komercskolā (loterijas Nr. 5849)

Tālmācības vidusskolā Rīgas Komercskola 2020.gada 5. martā plkst. 17:00 notika budžeta vietas - mācību maksas izloze vienam semestrim loterijas Nr. 5849 ietvaros!

Natašai Jermoļickai 1.vieta sacensībās daiļslidošanā Southern Skate 2020, Londonā

Lepojamies ar tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 3. klases audzēkni Natašu Jermoļicku, kura ieguva 1.vietu Starptautiskajās sacensības daiļslidošanā Southern Skate 2020, Londonā.

Nataša izpildīja izvēles programmu kategorijā BNLU13 Basic Novice Ladies – 9&under, kurā startēja 13 meitenes.

Renātes Balodes godalgotās vietas starptautiskajos konkursos

Renāte ir piedalījusies daudzos starptautiskos konkursos, gūstot panākumus un godalgotās vietas:
  • kā soliste XVI Starptautiskajā klasiskās mūzikas konkursā VIVA-MUSIC 2019, iegūstot 1.vietu;
  • spēlējot kopā ar kameransambli XII Starptautiskajā bērnu un jauniešu kameransambļu konkursā MUZICĒJAM KOPĀ AR DRAUGIEM 2016, iegūstot 1.vietu;
  • ar kamerorķestri ARMONICO VI Starptautiskajā Jana Sibeliusa instrumentālās mūzikas konkursā Turku, Somijā 2018.gadā, iegūstot atkārtoti 1.vietu.

Patrīcijas Ksenijas Cuprijanovičas (skatuves vārds Patrisha) sasniegumi mūzikas karjerā

Pasaulē ļoti zināma mūzikas ierakstu un izdevniecības kompānija “Universal Music Group” ir noslēgusi līgumu ar Patrīciju, kuras paspārnē viņa šobrīd darbojas. Zināmākie viņas singli “Es varu būt tā”, “Visu un vēl vairāk”, “Lai tev sāp”, “Patrisha bija šeit”.

Pedagoģiskās padomes sēde 21. janvārī

Aicinām uz Pedagoģisko padomes sēdi 21. janvārī plkst. 16:00

Ziemassvētku un jaungada apsveikumi

Gaiša prieka pilnus, laimes apmirdzētus un veiksmes pavadītus Ziemassvētkus un Jauno gadu!

Darba laiks Ziemassvētkos un Jaunajā gadā

23.12. - Brīvdiena
27.12. - 9:00 – 17:00
30.12. - 9:00 – 17:00
2.01. - 9:00 – 17:00
3.01. - 9:00 – 17:00

Foto konkurss «Iepazīsti dievu zemi – Grieķiju!»

Lejuplādēt foto konkursa «Iepazīsti dievu zemi – Grieķiju!» nolikumu

Ziemassvētku svinības Kalnciema kvartālā

Ziemassvētku svinības Kalnciema kvartālā 18. decembrī plkst. 16:00

«Iepazīsti Dievu zemi – Grieķiju!» – Foto ieskats

Laikā no 2019.gada 6. līdz 13. novembrim audzēkņi, vecāki un skolas vadība devās izzinošā ceļojumā – kompleksā mācību praksē «Iepazīsti Dievu zemi – Grieķiju!», kuras laikā iepazinām, izpētījām, diskutējām, sadarbojāmies, meklējām patiesību un “atvērām acis, ausis un sirdi, lai dvēsele izpeldas skaistumā.”

Praktiska nodarbība – Izaugsme, Raksturs, Līderība

2019. gada 6. decembrī plkst. 17:00
Savu dalību pieteikt pa tālruni 67 828 055 vai rakstot e-pastā info@rigaskomercskola.lv līdz 5.decembrim!

Skolu reitings 2019 – Rīgas Komercskolas apbalvošana

Paldies Draudzīgā aicinājuma fondam un tā priekšsēdētājam Jānim Endeles kungam par organizēto konkursu "Skolu reitings 2019", kurā augsti tiek vērtētas jauniešu zināšanas un prasmes, jo "izglītība ir visspēcīgākais ierocis, ko var izmantot, lai mainītu pasauli"!

Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā Brāļu kapos

2019.gada 15.novembrī, Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā, 1. – 4.klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem devās uz Brāļu kapiem, lai izprastu 1919.gada nozīmi Latvijas un vēsturē un pateikties brīvības cīņu dalībniekiem.

Rīgas Komercskolas audzēkņi izstāde «Mana Latvija»

2019.gada 14.novembrī turpinot iepazīt Latvijas vēsturi, 5. – 8.klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem apmeklēja Latvijas Nacionālā vēstures muzeja izstādi “Mana Latvija”, jo tikai izprotot savas zemes vēsturi, mēs izpratīsim šodien.

Vidzemes augstskolas Zināšanu un tehnoloģijas centra 10. konference

Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” vadība un skolotāja Dace Penkule piedalījās 2019.gada 25.oktobrī Vidzemes augstskolas Zināšanu un tehnoloģijas centra 10. konferencē – praktiskajā seminārā pedagogiem “Kompetenču pieeja mācību saturā un pētnieciskais darbs skolās”, jo, lai organizētu mūsdienīgu mācību procesu, ir jāmācās un jāmainās arī pedagogiem un skolas vadībai, jo ļoti svarīgi ir vērot, sekot līdzi, vai tas, ko mēs darām šodien, būs derīgi arī pēc dažiem gadiem.

Konkursa «Skolu reitings» balvu pasniegšanas pasākums 2019

Trešo gadu pēc kārtas esam ielūgti uz Draudzīgā aicinājuma fonda «Skolu reitings» konkursa noslēguma pasākumu – balvu pasniegšanu Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, kas notiks 25. novembrī.

Izzinošs ceļojums – mācību prakse Grieķijā

Piedalies izzinošā ceļojumā - kompleksā mācību praksē "Iepazīsti dievu zemi - Grieķiju!" no 6.11. - 13.11.2019.!

Gustavs Jākobsons ar saksafona kvartetu Jaunķemeru sanatorijā

Paldies mūsu skolas 9.klases audzēknim Gustavam Jākobsonam un Tukuma mūzikas skolas saksafona kvartetam par sniegto muzikālo priekšnesumu Jaunķemeru sanatorijā!

Edvardam Gruzītim 3. vieta Pasaules čempionātā jauniešiem Kāpšanas sportā

Lepojamies ar tālmācības skolas «Rīgas Komercskola» 11.klases audzēkni Edvardu Gruzīti, kurš, pārstāvot Latvijas izlasi Pasaules čempionātā jauniešiem Kāpšanas sportā, izcīnīja Latvijai bronzas medaļu, iegūstot 3.vietu boulderinga disciplīnā.

Izzinošā ekspedīcija «Vēro. Dari. Zini!» – 04. oktobrī

Izzinošajā ekspedīcijā «Vēro. Dari. Zini!» 2019.gada 4.oktobrī 1. – 7. klašu audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem, aktīvi līdzdarbojās un uzzināja, dodoties pārgājienā, par Lielo Ķemeru tīreli, tā veidošanās apstākļiem, augu valsti, savukārt, Pūres šokolādes muzejā - šokolādes tapšanas noslēpumus, un Jaunpilī, iepazīstot galma manieres, iejutās viduslaiku tēlos.

Saulains sveiciens Skolotāju dienā!

Lai katra diena ir iespēja iedvesmot un iedvesmoties!