Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, 1.-4.klases audzēkņi devās izzinošajā ekspedīcijā “Iepazīsti mākslas valodu!” uz Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, lai iepazītos ar krāsu nozīmi mākslas darbā ietvertās emocionalitātes attēlošanā, aplūkojot latviešu modernistu darbus.

Audzēkņi guva priekšstatu par to, kā mākslinieki izmanto spilgtas un intensīvas krāsas, lai glezniecībā sasniegtu emocionālus efektus, piemēram, prieku, skumjas vai bailes. Nodarbības vadītāja iepazīstināja grupu arī ar mākslinieku apzināti veidotiem kompozīciju principiem un to ietekmi uz gleznu radītajām izjūtām.

Liels paldies mūsu pedagogiem Inai Kovaļevai un Kristīnei Caunei par mūsdienīgu pieeju mācību procesa organizēšanā!