Izglītības ieguves formas Latvijā

Latvijā jebkuram skolēnam ir pieejamas dažādas izglītības forma. Vecāki var izvēlēties atbilstošāko sava bērna vajadzībām un ģimenes dzīvesveidam piemērotāko. Ne visas ir pieejamas visu mācību posmu no 1. līdz 12. klasei un katrai no mācību formām ir kādas būtiskas atšķirības ar ko varēsiet iepazīties šajā rakstā.

Investēt bērna izglītībā!

Investīcijas bērna izglītībā attiecas uz resursiem, laiku un atbalstu, ko vecāki un aprūpētāji iegulda, lai nodrošinātu bērna veiksmīgu izglītību un attīstību. Zemāk apskatīsim, kāda veida investīcijas bērna izglītībā ir iespējamas un ko vecāks var darīt, lai ieguldītu sava bērna attīstībā.

Bērns saka, ka nepatīk iet uz skolu

Bērns saka, ka nepatīk iet uz skolu. Ko darīt vecākam?   Ir bērni, kuriem kādā brīdī rodas nepatika pret skolu. Iemesli var būt dažādi, kā arī nevēlēšanās doties uz mācību iestādi var izpausties dažādi. Apskatīsim visbiežākos iemeslu, kādēļ bērni nevēlas doties uz skolu un ko vecāki var darīt, lai šos iemeslus novērstu.     1. […]