Lāsma Zaķe - Tālmācības vidusskolas Rīgas Komercskola absolvente

Lāsma Zaķe

Rīgas Komercskolas absolvente

Līdz šim neticēju, ka pastāv skola bez mīnusiem, bet nu par to esmu pārliecinājusies. Šo varu tiešām saukt par 21.gadsimta skolu, jo mūsdienās viss ir atrodams internetā un nav jēgas VISU iekalt no galvas, kā to vēl joprojām dara valsts skolās.

Līdz šim neticēju, ka pastāv skola bez mīnusiem, bet nu par to esmu pārliecinājusies. Tik atsaucīgs, pretimnākošs un pozitīvs personāls un arī skolotāji, pārdomāti mācību materiāli, iekļaujot tiešām pašu svarīgāko, mācību prakses braucieni, kas tiek rīkoti pat uz Islandi, Itāliju un Spāniju, – tas viss rada prieku mācīties, reizē arī atvēlot laiku darīt to, kas pašam patīk.

Šo varu tiešām saukt par 21.gadsimta skolu, jo mūsdienās viss ir atrodams internetā un nav jēgas VISU iekalt no galvas, kā to vēl joprojām dara valsts skolās. Protams, smadzenes vajag attīstīt, tāpēc šeit ieskaites tiek balstītas uz loģikas principu – ja esi iepazinies ar materiāliem un izproti galveno būtību, ieskaites vari uzrakstīt izmantojot loģiku, kas, manuprāt, ir izcili, jo tad cilvēks var attīstīt sevi kā personību un iemācīties izteikt savu viedokli.

Arī ar klasesbiedriem ir iespēja tikties, iepazīties un sadraudzēties, ja vien pats esi gana aktīvs, jo skolā darbojas Skolēnu parlaments, kas organizē dažādas spēļu pēcpusdienas, vāc komandas un piedalās dažādos konkursos. Kopā skrējām Lattelecom Rīgas maratonā, piedalījāmies ZZ čempionātā, kur tikām pat uz finālu. Domāju, ka tas pierāda, ka arī tālmācībā skolasbiedri var būt gana saliedēti.

Rīgas Komercskolas absolvente Atile Zukaite par mācībām tālmācībā

Atile Zukaite

Rīgas Komercskolas absolvente

Nebūtu varējusi sasniegt tik daudz labu rezultātu, ja man nebūtu bijusi iespēja mācīties Rīgas Komercskolā

Nebūtu varējusi sasniegt tik daudz labu rezultātu, ja man nebūtu bijusi iespēja mācīties tālmācībā. Vislabākais veids, kā pabeigt skolu aktīviem sportistiem un māksliniekiem. Esmu ļoti priecīga, ka mums Latvijā ir tādas skolas, kur Tevi saprot un atbalsta!
/Atile Zukaite/

Ģirts Ļaudaks - projekta Mykoob autors (e-klase) - talmācības skolas absolvents

Ģirts Ļaudaks

Rīgas Komercskolas absolvents

Viens no projekta Mykoob autoriem, kura virzīšanai nodibināts Mykoob Latvia kopuzņēmums ar draugiem.lv. Mykoob nodrošina skolām bezmaksas mācību sociālo tīklu, kurā šobrīd ir reģistrējušās ap 500 skolu, kas ir 50% no visām Latvijas skolām.

Zināšanas, kuras tiek iegūtas skolā, lielā mērā nosaka to, ko cilvēks darīs nākotnē – ko viņš domās un kas viņš būs. Rīgas Komercskolas unikālais mācību process noteikti ir devis ne vien zināšanas, bet ļoti spēcīgu pamatu tālākajai dzīvei. Tā bija ne vien vidusskola, bet arī ievads patstāvīgās dzīves skolai. Komercskolā bija pilnīgi cits ritms, jo uz nodarbībām bija jāiet nevis klausīties, bet arī piedalīties. Pēc būtības tā ir uzlabota, nopulēta un papildināta valsts noteiktā vispārējās izglītības programma, jo mācību process sniedzās arī ārpus skolas telpām, kas izpaudās dažādos projektos. Tas sniedz plašāku skatu uz dzīvi, iemāca patstāvību un spēju pielietot savas teorētiskās zināšanas praksē, plus, tas padara mācību procesu daudz interesantāku. Šie trīs RKS pavadītie gadi ir bijuši pārliecinoši mans būtiskākais izglītības posms.Novēlu prestižu! Tādu, kāds tas ir bijis kādreiz, kad augstskolas pieņēma skolēnus no Komercskolas uz otro kursu, jo pirmais kurss RKS absolventiem bija pārāk vienkāršs. Tas ir izcils sasniegums, ko nav izdevies panākt nevienai citai vidusskolai. Novēlu skolotājus, kas tic RKS mācību programmai un garas rindas ar skolēniem, kas augstu vērtē mācības RKS.

Gvido Jansons - Rīgas Komercskolas absolvents

Gvido Jansons

Rīgas Komercskolas absolvents

Man ir liels prieks, ka man bija iespēja mācīties Rīgas Komercskolā, jo šos gadus man bija iespēja veiksmīgi plānot savu dienas grafiku un pakārtot to treniņiem un spēlēm.

Veidojot profesionāla sportista karjeru, daudz laika tiek patērēts dažāda veida treniņos gan uz ledus, gan sporta zālē, un bieži vien nekam citam laika neatliek. Saprotams, ka sportista karjera nav ilgtermiņa pasākums un agrāk vai vēlāk, visi sportisti nokļūst darba tirgū, kur profesija un zināšanas ir vitāli nepieciešamas. Man ir liels prieks, ka man bija iespēja 5 gadus (no 8.-12. klasei) mācīties Rīgas Komercskolā, jo šos gadus man bija iespēja veiksmīgi plānot savu dienas grafiku un pakārtot to treniņiem un spēlēm. Tas ir ļoti ērti, ja var mācīties sev ērtā laikā, vietā un ir pieejamas dažādas online konsultācijas. Protams, tas prasa zināmu disciplīnu, jo pašam ir jāapgūst mācību viela, bet man tas bija liels stimuls, ka man ir dota iespēja piepildīt savu sapni par hokeju un vienlaiku arī nezaudēt iespēju iegūt kvalitatīvu izglītību Latvijā.

Armands Auziņš - Laimdotas Straujumas atzinības ieguvējs, ASV Grand Canyon university students

Armands Auziņš

Rīgas Komercskolas absolvents

Laimdotas Straujumas atzinības ieguvējs, ASV Grand Canyon university students.

Ierodoties Rīgas Komercskolā uz klātienes konsultācijām vienmēr ir tā īpašā sajūta, ka esi gaidīts. Neviens nesola, ka būs viegli, bet, ja ir noteikti mērķi un gribasspēks, tad viss izdodas.
Mācības Rīgas Komercskolā man ļāva “atsijāt lieko” un mācīties tiešām nepieciešamo. Man ļoti noderēja komerczinību programma, jo ASV universitātē studēšu sporta menedžmentu. Mācoties šajā skolā es ieguvu laiku, lai labi sagatavotos TOEFL un SAT eksāmeniem, iestājos ASV universitātē, iegūstot augstu stipendiju. Priecājos, ka varēju turpināt treniņus un sacensības cīņu sportā ierastajā režīmā. Mans novēlējums Rīgas Komercskolai- saglabāt īpašo auru, augt un pilnveidoties!

Inga Sikle - SIA “L’Oreal Baltic” selektīvās kosmētikas biznesa virziena biznesa kontroliere.

Inga Sikle

Rīgas Komercskolas absolvente

SIA “L’Oreal Baltic” selektīvās kosmētikas biznesa virziena biznesa kontroliere.

Galvenais, ko ieguvu no RKS, ir iekšējā pārliecība par saviem spēkiem un zināšanām, nebaidīšanās jautāt jautājumus arī tad, ja šķiet, ka jautājums būtu “muļķīgs”. Protams, uzsākot mācības universitātē, bija vieglāk saprast materiālu, jo skola bija ielikusi labus pamatus visiem komercpriekšmetiem.

Lai izdodas sasniegt lielos un mazos mērķus, un lai izdodas iekarot savu vietu izglītības jomā (tādu pašu kā RKS tās pirmsākumos).

Roberts Štelmahers - Uzbrucējs - Rīgas Komercskolas absolvents

Roberts Štelmahers

Rīgas Komercskolas absolvents

Izdzīvo savus sapņus realitātē!

Manas dzīves moto “Izdzīvo savus sapņus nomodā!”. Rīgas Komercskola palīdzēja man to realizēt. Es varēju īstenot savus dzīves mērķus, lai kurā pasaules malā es atrastos, un vienlaicīgi es iegūstu izglītību. Paldies un, lai piepildās arī Jūsu sapņi!

Aleksa Gulbe

Rīgas Komercskolas absolvente

Iesaku pamēģināt!

“Super atbalstoša un motivējoša mācību iestāde, kuras dēļ spēju apvienot profesionālos basketbolistu treniņus un spēļu grafiku, kā arī ar labām sekmēm pabeigt vidusskolu.”

Ieva Gulbe - Laimdotas Straujumas atzinības ieguvēja

Ieva Gulbe

Rīgas Komercskolas absolvente

Laimdotas Straujumas atzinības ieguvēja, Ventspils Augstskolas studente programmā “Tulkošana angļu-latviešu valodā”.

Kā būtisku Rīgas Komercskolas aspektu saskatu iespēju strādāt savā ritmā. Mācoties šajā skolā jutu – mans laiks tiek patērēts vērtīgi, apgūstot daudzpusīgas un dzīvē noderīgas zināšanas.
Pašmācība apvienota ar skolotāju konsultācijām veicināja ne tikai kvalitatīvu mācību vielas apguvi, bet arī kalpoja kā drošs pamats turpmāko dzīves plānu īstenošanā, jo attīstīja pārliecību par savām spējām veikt patstāvīgu darbu, tai pašā laikā nebaidoties vērsties pēc palīdzības, ja tas nepieciešams. No skolas puses vienmēr varēju rēķināties ar atbalstu un atsaucību. Skolas pozitīvā un radošā vide, kurā katrs skolnieks tiek uztverts kā individualitāte, palīdzēja sasniegt ne vien labus rezultātus zināšanu apguvē, bet arī augt kā personībai.

Lāsma Zaķe, Rīgas Komercskolas audzēkne - Skola ar skatījumu uz nākotni.

Lāsma Zaķe

Rīgas Komercskolas audzēkne

Skola ar skatījumu uz nākotni.

Moderna, laikam līdzi ejoša skola ar skatījumu uz nākotni. Katrs skolēns var apgūt mācību vielu pēc savām spējām, sev nepieciešamajā laikā, par ko esmu sajūsmā, jo vairs nav jātērē laiks bezjēdzīgu mājasdarbu pildīšanā un pastāvīgā vielas atkārtošanā, kas tikai atņēma vēlmi mācīties. Šajā skolā laiku, ko pavadu mācoties, varu plānot pati, dodot iespēju, sev interesējošos mācību priekšmetus apgūt padziļināti, kas, piedaloties olimpiādēs, ļoti noder.

Juris Irbe - Uzlecošā Latvijas operzvaigzne, uzņēmuma “Where 2 go” līdzīpašnieks.

Juris Irbe

Rīgas Komercskolas absolvents

Uzlecošā Latvijas operzvaigzne, uzņēmuma “Where 2 go” līdzīpašnieks.

Pateicoties tālmācības vidusskolai „Rīgas Komercskola”, man ir bijusi iespēja lieliskā kolektīvā, pieliekot pūles, zibenīgā ātrumā iegūt vidējo izglītību.
Pretimnākošās koordinatores nevilcināsies Tev palīdzēt. Noteikti ieteiktu jebkuram izmantot šo iespēju!

Mārtiņš Rocēns - Rīgas Komercskolas audzēknis

Mārtiņš Rocēns

Rīgas Komercskolas audzēknis

Topošā tenisa zvaigzne, 9. klase.

Man ļoti patīk mana skola tāpēc, ka nav obligāti jāceļas uz skolu.

Mekšu ģimene - Rīgas Komercskolas audzēkni

Mekšu ģimene

Rīgas Komercskolas audzēknis

Uz skolu doties vienmēr prieks - jo tur jūties gaidīts, uzklausīts, saprasts un īpašs!

Rīgas Komercskolā  mācās mūsu trīs dēli un šoruden skolas gaitas uzsāks arī meitiņa.
Dēliem patīk šī skola, jo mācību procesam ir īpaša pieeja. Kā uzsver vecākais dēls – šeit nemāca ko domāt, bet māca kā domāt!
 
Bērni mācās paši meklēt informāciju, uzdot jautājumus, analizēt, izprast lietas būtību un aizstāvēt savu viedokli. Pedagogs šeit nekontrolē bērna atražošanas spējas, bet ir katra bērna draugs, kurš sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdz uzturēt interesi aizraujošajā izziņas procesā. Uz skolu doties vienmēr prieks – jo tur jūties gaidīts, uzklausīts, saprasts un īpašs!
 
Bērni mācās paši organizēt savu mācību un brīvo laiku. Mums kā vecākiem ir prieks, ka pateicoties efektīvam mācību procesam mūsu bērni ne tikai teicami tiek galā ar mācību vielu, bet viņiem arī atliek daudz brīvā laika, kuru viņi izmanto padziļināti apgūstot interesanto vielu, piedalās ārpusskolas pulciņos, ar interesi iesaistās vecāku uzņēmējdarbībā, palīdzot risināt darba jautājumus un dodoties līdzi komandējumos.
Mēs redzam kā mūsu bērni aug par personībām, kas spējīgi uzņemties atbildību par savu laiku un rīcību.
 
Paldies skolai par šādu iespēju!
Elīza Podmošina - Rīgas Komercskolas audzēkne

Elīza Podmošina

Rīgas Komercskolas audzēkne

Atsaucīga vadība, fantastiska atmosfēra, viss nepieciešamais skolēnam, lai viņš justos komfortabli, ērti, mierīgi.

Elīzas mamma Ivita: “Gribu teikt lielu paldies Rīgas Komerskolai, kas uzņēma manu meitu Elīzu mācīties 4. klasē. Šī ir vienīgā skola, kas strādā vasarā, un tas mums bija nepieciešams. Atsaucīga vadība, fantastiska atmosfēra, viss nepieciešamais skolēnam, lai viņš justos komfortabli, ērti, mierīgi.”

Nauris Kaspars Madzulis - Rīgas Komercskolas audzēknis

Nauris Kaspars Madzulis

Rīgas Komercskolas audzēknis

Šī skola ir otra labākā vieta aiz mājām!

Šī skola ir otra labākā vieta aiz mājām! Nāc arī Tu mācīties Rīgas Komercskolā – tālmācības vidusskolā.

Uldis Lārmanis-Neija - Rīgas Komercskolas absolvents

Uldis Lārmanis-Neija

Rīgas Komercskolas absolvents

"Rīgas Komercskola" pilnībā atbilst teicienam "Ne skolai, bet dzīvei mācāmies!"

Labāku skolu nevar vēlēties. Pretīmnākoši pasniedzēji, vienmēr pozitīvi noskaņota skolas vadība.
“Rīgas Komercskola” pilnībā atbilst teicienam “Ne skolai, bet dzīvei mācāmies” Jo mācoties apguvu tieši tās zināšanas, ko varu pielietot gan karjerā, gan ikdienā.
Noteikti “Rīgas Komercskolu” iesaku visiem mācīties gribētājiem.

Una Cekule - Rīgas Komercskolas audzēkne

Una Cekule

Rīgas Komercskolas audzēkne

Rīgas Komercskolā strādā visjaukākie cilvēki, kuri veicina vēlmi labi mācīties, jo līdz ar tevi priecājas par sasniegumiem.

Rīgas Komercskola  ir īstā vieta radošiem jauniešiem, ar iespēju apgūt papildus zināšanas, kā arī attīstīt prasmi patstāvīgi strādāt un pieņemt atbildīgus lēmumus. Mācoties šajā skolā, esmu apguvusi prasmi lietderīgi izmantot savu laiku un pievērst uzmanību tiešām nozīmīgām lietām. Skolā valda sirsnīga atmosfēra, te vienmēr esi gaidīts. Rīgas Komercskolā strādā visjaukākie cilvēki, kuri veicina vēlmi labi mācīties, jo līdz ar tevi priecājas par sasniegumiem.

Manā skatījumā – ideāla skola!

Iveta un Agris Štelmaheri - Roberta Štelmahera vecāki

Iveta un Agris Štelmaheri

Rīgas Komercskolas absolventa Roberta Štelmahera vecāki

Paldies par sirds siltumu un degsmi

Paldies direktorei Ilzei Beļinskai par sirds siltumu un degsmi, ko jūt ikviens šajā skolā. Paldies par fantastiski atsaucīgo darbinieku komandu, kas jebkurā situācijā gatava laipni un operatīvi palīdzēt, atbalstīt un uzmundrināt. Šeit katrs jūtas gaidīts un īpašs. Ja domā par tālmācību, viennozīmīgi izvēlies Rīgas Komercskolu!

Ance Podniece - Rīgas Komercskolas audzēkne

Ance Podniece

Linda Brasle, Rīgas Komercskolas audzēknes Ance Podniece mamma

Pirmais iespaids ienākot skolā - MIERS.

Ances mamma, Linda Brasle: “Mana meita Ance Podniece Rīgas Komercskolas tālmācības vidusskolu apmeklē no 2014.gada septembra un mācības turpinās arī turpmāk, apgūstot padziļinātāk “Tiesību pamatu” novirzienu. Ance ir apmierināta ar skolas moderno izglītības programmas apguves stilu, apvienojot savu ārpus skolas nodarbošanos, un, brīvi plānojot savu laiku.

Pirmais iespaids, ieejot skolā MIERS, t.i., mierīga, sirsnīga un mīļa gaisotne, kas arī atspoguļojas visa mācību gada garumā, bez stresa apgūstot mācību priekšmetu saturu. Tālmācības apguve šajā Skolā nerada uztraukumu un spriedzi, tieši pretēji – motivē un ieinteresē iegūt zināšanas savām interesēm ar prieku. Ļoti zinoši, profesionāli, pieredzes bagāti un atsaucīgi pasniedzēji.

Ance ir kļuvusi patstāvīgāka, pašpārliecinātāka – ir jūtams progress un attīstība personības pilnveidē. Ar prieku apmeklē skolu.

Samanta Serēgina - Rīgas Komercskolas absolvente

Samanta Serēgina ar mammu

Rīgas Komercskolas absolvente

Skola man atgrieza prieku mācīties, kuru biju pazaudējusi.

Šī skola sniedz to atbalstu un pretimnākšanu, ko citur ir grūti saņemt. Tālmācības vidusskola Rīgas Komercskola atgrieza man prieku mācīties, kuru biju pazaudējusi. Tagad turpinu iet uz savu mērķi un lepojos, ka esmu Rīgas Komercskolas absolvente!

    Tavs vārds

    E-pasts

    Tava atsauksme

    Personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar privātuma politiku.