Nordplus finansiāli atbalstīts projekts “Jauniešu vides apziņas veicināšana ilgtspējīgai attīstībai, ceļojot un izprotot cilvēku un dabas mijiedarbības procesus Ziemeļeiropas reģionā”

Gratitude to the project’s partner school (ENG)

Gratitude to the Nordplus Junior administration (ENG)

Projekta “Jauniešu vides apziņas veicināšana ilgtspējīgai attīstībai, ceļojot un izprotot cilvēku un dabas mijiedarbības procesus Ziemeļeiropas reģionā” mērķis

Projekta “Jauniešu un vides apziņas veicināšana ilgtspējīgai attīstībai, ceļojot un izprotot cilvēku un dabas mijiedarbības procesus Ziemeļeiropas reģionā” mērķis (LV)

Projekta ”Jauniešu vides apziņas veidošana, ceļojot un pētot dabas, kultūras, sociālekonomiskos procesus Ziemeļeiropas reģionā” pētījumu tēmas

Projekta “Jauniešu vides apziņas veicināšana ilgtspējīgai attīstībai, ceļojot un izprotot cilvēku un dabas mijiedarbības procesus Ziemeļeiropas reģionā” pētījumu tēmas (LV)

Pieteikšanās dalībai projektā  (LV)

Application for participation in the project (ENG)

Projekta “Jauniešu vides apziņas veicināšana ilgtspējīgai attīstībai, ceļojot un izprotot cilvēku un dabas mijiedarbības procesus Ziemeļeiropas reģionā” stenda referāti

Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” stenda referāti (LV)

Poster reports of the Distance Learning High School “Riga Commercial School” students (ENG)

Poster reports of the Faroe Islands school’s Miðnámsskúlin í Suðuroy students (ENG)

Izzinošās ekspedīcijas “Ilgtspējīgas saimniekošanas principi”- 04.11.2022. foto galerija

Presentation “How sustainable is Latvia’s sustainability?” (ENG)

Izzinošais ceļojums “Mācies ceļojot un pētot !” Fēru salās

Izzinošā ceļojuma “Mācies ceļojot un pētot!” programma Fēru salās (LV)

Explorative trip “Learning while traveling and exploring” program in Faroe Islands (ENG)

Izzinošā ceļojuma “Mācies ceļojot un pētot- Fēru salās!” foto galerija

Izzinošā ceļojuma “Mācies ceļojot un pētot – Fēru salās!” video materiāls

Exploratory trip’s “We learn by Traveling and Exploring in Faroe Islands” video material

Izzinošā ceļojuma “Mācies ceļojot un pētot!” Fēru salās gūtā pieredze (LV)

Gained experience from the exploratory trip “We learn by Traveling and Exploring in Faroe Islands” (ENG)

Izzinošais ceļojums “Mācies ceļojot un pētot!” Latvijā

Izzinošā ceļojuma “Mācies ceļojot un pētot!” programma Latvijā (LV)

Explorative trip “Learning while traveling and exploring” program in Latvia (ENG)

Izzinošā ceļojuma “Mācies ceļojot un pētot!” Latvijā foto galerija

Izzinošā ceļojuma “Mācies ceļojot un pētot” Latvijā gūtā pieredze (LV)

The exploratory trip “We learn by traveling and exploring” experience gained in Latvia (ENG)

Starptautiskā pedagogu profesionālās kompetences pilnveides semināra- konferences “Izglītība ilgtspējīgai attīstībai- nākotnes cilvēkam”- 14.09.2023.

Seminar- conference “Education for Sustainable Development- for the Future Human” presentation (ENG)

Starptautiskā pedagogu profesionālās kompetences pilnveides semināra- konferences “Izglītība ilgtspējīgai attīstībai- nākotnes cilvēkam” foto galerija

Seminārā- konferencē “Izglītība ilgtspējīgai attīstībai- nākotnes cilvēkam” gūtās atziņas (LV)

Leessons learned from the- seminar- conference “Education for Sustainable Development- for the Future Human”_ENG