Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, 12.klases audzēkņi prezentēja veiktos projektus gan tiešsaistē, gan klātienē, piemēram, veicot pētījumus par spārnu un astu garumu atšķirībām H.Rustica jaunajiem un vecajiem putniem, par urbanizācijas procesa ietekmi uz Dreiliņu apkaimes iedzīvotājiem, sonoluminescenci tās pagātni un spožo nākotni, dibinot mācību uzņēmumus, izveidojot ikdienas interaktīvu spēli mentālās veselības uzlabošanai, piemēram, aplikāciju PicPhare pamatu vārdu un vārdu krājuma paplašināšanai dažādās valodās, organizējot sabiedriskos darbus – ploginga attīstību Vakarbuļļu pludmalē,  kā arī , veicot mākslinieciskās jaunrades darbu – oriģināldziesmas izveidi par jauniešu savstarpējām attiecībām.

Paldies audzēkņiem par daudzveidīgajiem projekta darbiem!

Paldies  pedagogiem – darba vadītājiem, īpašs paldies Ivetai Kuģeniecei,  par audzēkņu motivēšanu darīt lietas citādāk,  mācīties, iedziļinoties  ar izpratni, mērķtiecīgi plānot projekta realizēšanas laiku!

“Ko Tu šodien sēj,

To Tu rīt pļauj.

Ko Tu rīt pļauj,

Tas Tevi parīt ņem un ieskauj”.

/ Ģ.Rozentāls/