Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, 7.klases audzēkņi devās izzinošajā ekspedīcijā uz Latvijas Nacionālo dabas muzeju, lai gūtu priekšstatu par minerālu un iežu daudzveidību Latvijā un pasaulē, kā arī iepazītos ar dažādām minerālu noteikšanas metodēm.

Latvijas Nacionālā dabas muzeja muzejpedagoģes vadībā audzēkņi ne tikai aplūkoja ekpozīciju ar iežiem un minerāliem, bet arī pētīja minerālus mikroskopā, noteica minerālu paraugus pēc to fizikālajām īpašībām un dažām citām pazīmēm. Šādi, praktiski darbojoties un veicot eksperimentus, audzēkņi padziļināti izprot un papildina skolas mācību programmā apgūtās zināšanas.

Liels paldies mūsu ģeogrāfijas skolotājai Lindai Reinholdei par mūsdienīgu pieeju mācību procesa organizēšanā!