Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, audzēknis Reinis Jurāns šogad ir startējis trīs taekvondo turnīros, no kuriem noslēdzošais “Mārupe Open 2024” notika 13.aprīlī, Mārupē. To rīkoja Latvijas Taekwondo federācija sadarbībā ar Mārupes klubu “Olimpiks”. Piedalījās vairāk nekā 170 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pārējie turnīri notika Rīgā – “Hansu kauss” 1.posms un Kundā, Igaunijā – “Kunda Open 2024”.

Reinis šogad ir pievienojies jaunai vecuma grupai – kadetiem (2010-2012), un ir pats jaunākais.

“Hansu kausā” Reinis startēja kategorijā līdz 37kg, ārpus savas kategorijas, kurā tika iegūta pirmā vietā.

“Kunda Open” Reinis arī startēja kategorijā līdz 37kg, kurā tika iegūta otrā vieta.

“Mārupe Open” Reinis startēja savā kategorijā līdz 33kg, kurā tika iegūta pirmā vieta.

Izsakām atzinību Reiņa vecākiem, treneriem un pedagogiem par ieguldījumu Reiņa talanta izkopšanā!

Lepojamies ar mūsu audzēkni un vēlam turpināt izvrzīt lielus mērķus, ko arī sasniegt!

“Panākumu gūšanā nav noslēpumu. Tas ir sagatavošanās, smaga darba un mācīšanās no kļūdām rezultāts.” /Kolins Povels/