Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, 1.-4.klases audzēkņi apmeklēja Swedbank izglītojošu finanšu pratības spēli “Mazais Finansists”, lai gūtu zināšanas par to, kā veidojas ģimenes budžets un cik liela nozīme ir tā plānošanai. Audzēkņi interesantā un atraktīvā veidā izspēlēja trīs mēnešu ciklu, kura laikā bija jāiegādājas pārtikas preces, jāveic maksa par mājokli, kā arī jāsaskaras ar dažādiem neparedzētiem izdevumiem. Audzēkņi centās izprast, cik svarīga ir ienākumu un izdevumu regularitāte, un uzkrājumu veidošana. Mācījās sadarboties grupās un kopīgi pieņemt lēmumus, kā arī prezentēt un pamatot savas izdarītās izvēles.

Pateicamies Swedbank par interaktīvu veidu, kā mācīt jauniešiem finanšu pratības principus.

Liels paldies mūsu pedagogiem Inai Kovaļevai un Kristīnei Caunei par mūsdienīgu pieeju mācību procesa organizēšanā!