Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, 9.-12. klašu audzēkņi devās izzinošā ekspedīcijā “Barikādes 1991: ceļojums laikā un telpā” pa Rīgas centru, sadaloties komandās, orientējoties un meklējot kontrolpunktus – 1991. gada janvāra vētraino un spilgtāko notikumu norises un piemiņas vietas, kuras bija norādītas uzdevumu lapās.

Audzēkņi piedaloties izzinošajā ekspedīcijā, savstarpēji sadarbojoties, papildināja savas zināšanas par Barikāžu laika notikumiem, pārrunājot un ieklausoties Latvijas Universitātes Muzeja speciālista Rūdolfa Rubeņa interesantajā stāstījumā.

“Koks nevar augt bez saknēm. Tauta nevar dzīvot un attīstīties bez savas vēstures zināšanas un šodienas izpratnes./D. Avotiņa/

Pateicamies Latvijas Universitātes Muzeja speciālistam Rūdolfam Rubenim par interaktīvās nodarbības organizēšanu un vadīšanu! Liels paldies mūsu pedagogiem Aigai Dakterei- Kalvišķei un Kristīnei Caunei par mūsdienīgu pieeju mācību procesa organizēšanā!