Mūsu audzēknis Edvards Gruzītis Pasaules čempions jauniešiem kāpšanas sportā!

Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 12.klases audzēknis Edvards Gruzītis izcīnīja 1. vietu Pasaules čempionātā jauniešiem, kāpšanas sportā, trīs disciplīnu (boulderings, grūtā kāpšana, ātrumkāpšana) kopvērtējumā.

Pasaules čempionāts jauniešiem kāpšanas sportā notika Voronežā no 21. līdz 28. augustam un tajā piedalījās vairāk kā 400 sportisti no 38 valstīm, kas sacentās trijās disciplīnās – boulderingā, grūtā kāpšanā un ātrumkāpšanā.

Latvijai zelta medaļa triju disciplīnu kopvērtējumā

Edvards Gruzītis (2004.g. Yout A grupa) bija viens no sportistiem, kurš pārstāvēja Latviju Pasaules čempionātā kāpšanas sportā, uzrādot labāko rezultātu un izcīnot Latvijai zelta medaļu triju disciplīnu kopvērtējumā. Kopvērtējuma ieskaitē piedalījās 22 sportisti no 12 valstīm.

Apsveicam Edvardu, viņa vecākus, treneri ar izcilajiem sportiskajiem sasniegumiem!

Ļoti lepojamies ar Edvardu, kas paralēli mācībām Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» ir atradis savu pašrealizācijas veidu, jo “laiks ir visdārgākais pasaulē, jo mēs to neradām, tikai tērējam vai piepildām ”.
Edvard, lai arī turpmāk Tevi pavada sportiska veiksme!