Ceļojam laikā!
Piedaloties izzinošajā ekspedīcijā “Latvijā pirms 105 gadiem”, 1.- 4. klases audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem, viesojoties “Bisnieku” viensētā, iepazina Ernesta Birznieka – Upīša zinātkārā zēna Pastariņa skolas un mājas gaitas.
Caur spēli “Pastariņa piedzīvojumi”ceļojām laikā, iepazīstot vairāk kā 400 gadus seno “Bisnieku” viensētu dažādos gadalaikos un ikdienas lauku darbus – miltu malšanu, sviesta kulšanu, maizes cepšanu īstā maizes krāsnī.
Paldies atsaucīgajiem Pastariņa muzeja darbiniekiem par viesmīlību un radīto iespēju apzināties patiesās vērtības, kas no paaudzes uz paaudzi saglabājušās un veicinājušas attīstību!
Paldies pedagoģei Inai Kovaļevai par radīto iespēju audzēkņiem – saskatīt vērtības vienkāršās lietās, Gotharda Frīdriha Stendera vārdiem runājot – “īstā, labā gudrībā pieaugt” !















