Kur slēpjas Islandes fenomens - foto konkurss

Pateicamies Nordplus izglītības projektam par finansiālo atbalstu, projekta “Jauniešu radošās pašpieredzes veidošanās, ceļojot un izzinot dabas, kultūras, sociālekonomiskos procesus Ziemeļeiropas reģionā” realizēšanā.

Foto konkurss «Iepazīsti Islandi»

No 9.09.- 16.09.2017. Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” audzēkņi un skolotāji organizēja un piedalījās izzinošajā ceļojumā – kompleksajā mācību praksē “Iepazīsti Islandi!”, lai jaunieši rastu atbildi uz jautājumu – kur slēpjas Islandes fenomens? Gūtie iespaidi un atbildes atspoguļotas foto konkursā – izstādē “Kur slēpjas Islandes fenomens?”.

Foto konkursa mērķis: izprast Islandes tautas vērtības, kultūru un tradīcijas, lai rastu atbildi uz jautājumu – kur slēpjas Islandes fenomens?

Lūdzam Jūs nobalsot sociālajā tīklā Facebook (ar atzīmi “Patīk”/“Like”) par foto attēliem, kuri, jūsuprāt, sniedz visprecīzāko atbildi uz jautājumu “Kur slēpjas Islandes fenomens?”.

Foto konkursa norises laiks: 06.11.-26.11.2017.

Foto konkurss «Iepazīsti Islandi»

Lejuplādēt foto konkursa nolikumu