Mūsu skolas 7.un 8. klases audzēkņi, piedaloties izzinošajā ekspedīcijā “Imanta Lancmaņa māksla” iepazina mākslinieka brīnumpasauli, viņa vispusīgo personību, uzzināja par viņa nenovērtējamo ieguldījumu kultūrā un mākslā, pētīja gleznošanas stilu, krāsu lietojumu un redzamos simbolus, gūstot ieskatu par gleznu tapšanas gaitu.

“Glezniecība ir tā brīnumpasaule, kurā es peldu un kurā jūtos ārkārtīgi labi, man nekad nepietiek ar vienu bildi, man vajag vēl un vēl – kaut kā paplašināt to fantāzijas lidojumu…Glezniecība kā mākslas veids ir iespēja ar tēlu palīdzību izprast pasauli un dzīves jēgu,” saka mākslinieks Imants Lancmanis.

Paldies māksliniekam Imantam Lancmanim, izstādes rīkotājiem par vizuāli piesātināto piedzīvojumu! Paldies pedagogiem Kristīnei Caunei un Guntai Rinkai par radošu pieeju mācību procesā, veicinot vērtību izpratni audzēkņiem!

Skatīt izzinošās ekspedīcijas galeriju.