Izzinošs Ceļojums – kompleksa mācību prakse

Piesakies līdz 15. janvārim rakstot e-pastu uz info@rigaskomercskola.lv vai zvanot pa tālruni +371 67135516 un tiekamies ceļojumā!

• Izzinošā ceļojuma – kompleksās mācību prakses mērķis – sekmēt jauniešos radošās pašpieredzes veidošanos, kas virzītu uz sasniegumiem dzīvesdarbībā, veicināt kvalitātes, radošuma un inovāciju attīstību izglītībā, stiprināt un attīstīt sadarbību starp skolām.
  • Izzinošais ceļojums – kompleksā mācību prakse – neatņemama inovatīva mācību procesa daļa, lai nodrošinātu integrētu pieeju izziņas procesā. Piedaloties tajā, novērosi personības attīstībā pozitīvas pārmaiņas.

„Ceļošana faktiski ir tāds redzes treniņš.
No sākuma Tu redzi kā jau redzi – visu, viskautāko.
Ar laiku… Tu sāc ieraudzīt. Un tas jau ir kas cits.
Tu ieraugi jau kaut ko ieraugāmu, kaut ko nozīmīgu.
Nozīmīgu tieši Tev.
Tu „paņem” sev, piesavini atmiņā,
iesavini sevī kaut ko no ceļojumā notikušā.”
/ Imants Ziedonis par ceļošanu /

Izzinošs Ceļojums - kompleksa mācību prakse
Izzinošā ceļojuma mērķis – sekmēt jauniešos radošās pašpieredzes veidošanos, kas virzītu uz sasniegumiem dzīvesdarbībā
Izzinošais ceļojums – neatņemama inovatīva mācību procesa daļa

Vairāk informācijas par izzinošo ceļojumu šeit – Iepazīsti Romu un Vatikānu.