“Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”

Izglītībā 2020./2021. mācību gads ir pārmaiņu laiks – gan attālināto mācību dēļ, gan ieviešot kompetenču pieejā balstītu izglītības modeli, laiks, lai kopīgi mācītos dzīvot pasaulē, kas nepārtraukti mainās.

Somijas izglītības sistēmas izcilais piemērs, pieredze, organizējot mācību procesu tālmācībā, radoši, atvērti jauninājumiem pedagogi, individuāla un personalizēta pieeja, vecāku iesaistīšanās pedagoģiskajā procesā bērna izglītības mērķa sasniegšanā – ir svarīgākais, lai mācību process noritētu mūsdienīgi un veiksmīgi.

“Es tādu attieksmi, kādu šobrīd saņemu pret savu bērnu un pret mani kā vecāku, esmu redzējusi tikai ārzemju filmās, godīgi es jums saku,” tā par mācību procesu Tālmācības vidusskolā “Rīgas Komercskola” saka 5. klases audzēkņa mamma Linda Sloka radio raidījumā “Atvērtie faili”.

Paldies audzēkņiem, vecākiem un pedagogiem par radošo sadarbību!

Noklausieties fragmentu no radio raidījuma “Atvērtie faili”, kurā piedalās 5. klases audzēkņa mamma Linda Sloka un Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” direktore Ilze Beļinska!

Izglītībā 2020./2021. mācību gads ir pārmaiņu laiks