Mūsu 5.klases audzēkņi kopā ar kuratori Agnesi Gromovu-Ķūrenu noskatoties filmu “Brāļi lāči. Atgriešanās uz Zemes”, uzzināja no noslēpumainā citplanētieša vārdā Avi, kurš atgriezies uz Zemes, ka pirms vairākiem miljoniem gadu uz Zemes ir dzīvojusi tauta – riotieši un ka viņu civilizācijas uzplaukums pilnībā izpostījis dabu, tāpēc riotiešiem nācies pamest dzimto planētu.
 
Kādēļ Avi ir atgriezies uz Zemes? Vai viņam izdosies nosargāt savu senču planētu? Atbildes uz šiem jautājumiem tika meklētas un rastas , iepazīstoties ar jaunākajiem zinātniskajiem sasniegumiem, interesantiem faktiem, mītiem par senajām civilizācijām un kopīgi klases stundā “Rūpējies par savu planētu Zeme!”, secinot, ka Zemei, lai atveseļotos ir nepieciešams ilgs laiks, ka šī ir vienīgā Zeme, kas mums ir, mums par viņu ir jārūpējas un jādomā par nākotni. Kopā mums noteikti izdosies nosargāt savu planētu Zemi!
 
Paldies kuratorei Agnesei Gromovai- Ķūrenai par vizuāli piesātināto piedzīvojumu, veicinot vērtību izpratni audzēkņiem!