«Rīgas Komercskola» veiksmīgi realizē kompetenču izglītības pieeju

Viens no veidiem, kā Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» veiksmīgi realizē kompetenču izglītības pieeju, ir jau par tradīciju kļuvušās mācību ekspedīcijas, izzinošie ceļojumi. “Dodoties ekspedīcijā mēs varam vienlaikus izrunāt vairākas tēmas, ko skolas solā audzēkņi apgūtu dažādos priekšmetos. Tā audzēkņi iemācās saskatīt un saprast kopsakarības.”

Piemēram, 2019. gada 31. maijā 1. – 7. klašu audzēkņi, kopā ar vecākiem un pedagogiem piedalījās izzinošā ekspedīcijā «Vēro. Dari. Zini!». Tās laikā aktīvi darbojās un uzzināja par Latvijā augošajiem kokiem, to vērtībām, par senajiem koku spēļu rīkiem, to darināšanu, iepazina arī Latvijas vēsturi un dabas taku noslēpumus.

Paldies Namdaru darbnīcas saimniekiem!

Paldies audzēkņiem, vecākiem un pedagogiem par kopā būšanu un aizraujošo ekspedīcijas dienu!