Sveicam Sauli Ķūrenu ar laureātes titula iegūšanu 10. starptautiskajā mākslas izstādē “VĒRTĪBU SAKTA”

Ar lielu prieku un lepnumu sveicam Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” audzēkni Sauli Ķūrenu ar laureātes titula iegūšanu 10. starptautiskajā bērnu un jauniešu mākslas izstādē “VĒRTĪBU SAKTA”.

Izstādei tika iesniegti vairāk nekā 300 darbi, no kuriem žūrija atlasījusi 176 labākos. Tajā redzam deviņu valstu – ASV, Austrālijas, Bulgārijas, Indijas, Izraēlas, Latvijas, Lietuvas, Somijas un Šrilankas pārstāvju veikumu. Šāds notikums, kas, papildinot Dziesmu svētku devumu, iezīmē bērnu un jauniešu īpašo vietu pasaules kultūras kartē.

Mūsu audzēkne Saule Ķūrena iesniedza mākslas darbu “Dziļā refleksija”.

“Neviens cilvēks nav perfekts. Mums katram ir kādas asās šķautnītes, kuras varam noslīpēt vienīgi mēs paši. Ne vienmēr šo šķautņu iemesli ir vienkārši izprotami, bet noteikti ir zināms viens – tie ir atrodami kaut kur dziļi mūsos, mūsu atspulgos.”

Saule ir lielisks piemērs ik vienam jaunietim par to, kā ir jāattīsta savs talants un cik ļoti daudz darba ir jāiegulda, lai sasniegtu iecerēto!

Pateicamies par atbalstu Saules vecākiem un Salacgrīvas mūzikas un mākslas pedagoģei Madarai Mednei!