Jaunie vides reportieri ir vides izglītības programma jauniešiem vecumā no 11 – 25 gadu vecumam ar mērķi pētīt, izzināt vides problēmas, popularizēt risinājumus un apgūt mūsdienu mediju rīkus sabiedrības informēšanai.

Arī mūsu skolas 8. klases audzēkne Roze Aleksa Bogdane ir vides reportiere un pārstāvot Tālmācības vidusskolu “Rīgas Komercskolu” izveidojusi reportāžu par ļoti aktuālu tēmu ziemas mēnešos – “Pārsālīt nevajag ne zupu, ne Rīgas ielas.”

Roze ir ļoti talantīga meitene, kurai nav vienaldzīga vide un paralēli Jauno vides reportieru projektam, piedalās, arī skolas veidotajā projektā – “Jauniešu vides apziņas veicināšana, ceļojot un pētot dabas, kultūras, sociālekonomiskos procesus Ziemeļeiropas reģionā” .

Viss, ko zināt teorētiski, ir
jāīsteno praktiski – un tad jums
pavērsies jauna pasaule.
/O.M. Aivanhovs/