Kā sākt rakstīt? Kas ir literāts, maketētājs, ilustrators un ko viņi dara? Un kā top zelta burti?
 
Uz šiem un vēl daudziem citiem interesantiem jautājumiem atbildes mūsu sākumskolas audzēkņi varēja uzzināt, piedaloties Ineses Valteres vairāku grāmatu “Pasakas ģimenei” autores vadītajā izzinošajā nodarbībā “No stāsta līdz grāmatai”.
 
Kā sākt rakstīt… izrādās tas ir tik vienkārši – rakstīt tik ilgi, kamēr rakstās, visu norakstīt nost, neko nelabot, ļauties rakstīšanas priekam. Ineses Valteres iedvesmoti vairāki audzēkņi ar mirdzošām acīm un lielu apņemšanos tā arī darīs, jo pēc tik fantāziju un radošu ideju piepildītas nodarbības viņiem tā vien gribējās paņemt pildspalvu vai zīmuli un sākt.
 
Gaidīsim interesantus un radošas iztēles bagātus stāstus un pasakas no mūsu skolas jaunajiem autoriem!
 
Paldies grāmatu autorei Inesei Valterei un pedagoģei Inai Kovaļevai par iedvesmojošo nodarbību!
 
Skatīt galeriju šeit.