Priecājamies, ka mūsu skolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, audzēkņi, kopīgi pildot dažādus mājasdarbus un uzdevumus, ir pierādījuši sevi, kā zinošu, saliedētu komandu, un izcīnījuši vietu Čē Čē Čempionāta 2024 finālā.

Čē Čē Čempionāts ir gada lielākais klašu saliedēšanās festivāls Latvijā. Dalība čempionātā veicina audzēkņos caurviju prasmju attīstību – komunikācijas, konfliktu risināšanas, lēmumu pieņemšanas, pašiniciatīvas, radošuma, laika plānošanas un citas prasmes, kas svarīgas gan darba un profesionālajās gaitās, gan personīgajā dzīvē.

Finālā par galveno balvu “Piedzīvojums kopā ar klasi” un Čē Čē Čempionāta 2024 ceļojošo kausu cīnīsies 160 klases.

Paldies mūsu audzēkņiem un lieliskajai kuratorei Ivetai Kuģeniecei par iesaistīšanos izglītojošās un radošās aktivitātēs!

Novēlam mūsu čempioniem- Amandai Liepiņai, Amandai Valtasai, Dominikam Franciskam Mekšam, Elizabetei Jerumanei, Evelīnai Auziņai,Kristeram Gerkenam, Luīzai Rāznai, Mārai Rāznai, Margaritai Lapkovskai, Melisai Mežzaķei, Nikam Dāvim Strazdiņam un Oskaram Rozenbergsam veiksmi!

“Ja Jūs varat to nosapņot, Jūs varat to izdarīt.”

/Volts Disnejs/