Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 12.klases audzēkne Nikola Sāra Bogdanova izstrādāja zinātniski pētniecisko darbu sociālo zinātņu nozaru grupā par urbanizacijas procesa ietekmi uz Dreiliņu iedzīvotājiem un izcili to 27. aprīlī, tiešsaistē, prezentēja  Latvijas skolēnu 48. zinātniskās pētniecības darbu konferencē Rīgas un Rīgas reģionā, iegūstot augstāko novērtējumu I. pakāpi.

22.maijā Nikola Sāra savu pētījuma stenda referātu aizstāvēja klātienē Latvijas Universitātē valsts konferencē, kurā pārliecinoši ieguva I. pakāpi.

Paldies audzēknei par mērķtiecīgu darba izstrādi, efektīvu laika plānošanu un uzdrīkstēšanos, kā arī audzēknes mammai par iedrošināšanu un atbalstu!

Pateicamies zinātniski pētnieciskā darba vadītājai- pedagoģei Lindai Reinholdei!