Rīgas Komercskolas audzēkne Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča – skatuves vārds Patrisha

Lepojamies un priecājamies par Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 12.klases audzēknes Patrīcijas Ksenijas Cuprijanovičas, skatuves vārds Patrisha, sasniegumiem mūzikas karjerā. Patrīcija ir piedalījusies vairākos starptautiskos konkursos, sākot ar 2014. gadu, gūstot panākumus – godalgotas vietas: konkursā Junior New Wave, iegūstot 4.vietu no 120 dalībniekiem, starptautiskajā vokālistu konkursā Polijā “MUSZELKI WIGIER 2016”- 1.vietu, starptautiskajā mūzikas festivālā “МОЛОДА ГАЛИЧИНА 2017” – 2.vietu. Pasaulē ļoti zināma mūzikas ierakstu un izdevniecības kompānija “Universal Music Group” ir noslēgusi līgumu ar Patrīciju, kuras paspārnē viņa šobrīd darbojas. Zināmākie viņas singli “Es varu būt tā”, “Visu un vēl vairāk”, “Lai tev sāp”, “Patrisha bija šeit”.

Rīgas Komercskolas audzēkne Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča - skatuves vārds Patrisha

Patrīcija ir piedalījusies vairākos Latvijas televīzijas konkursos un raidījumos, priecējot klausītājus, piemēram, 2019.gada nogalē “Dod Pieci” rīkotajā labdarības akcijā.

Vēlam Patrīcijai radošu veiksmi un neizsīkstošu enerģiju sava talanta pilnveidošanā!