Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 10.-12. klases audzēkņi sadarbojoties, kopīgi pildot mājasdarbus un uzdevumus, ieguva ceļazīmi uz lielāko klašu saliedēšanās festivālu Latvijā – “Čē Čē Čempionātu 2024”.

18.maijā, Bauskas pilskalna teritorijā, notika lielais “Čē Čē Čempionāta 2024” fināls, kura laikā mūsu audzēkņi attīstīja savas unikālās sadarbošanās spējas brīžos, kad kopīgi bija jāpārvar fiziski sarežģīti šķēršļi. Mūsu skolas audzēkņi pierādīja sevi kā pašmotivētas un atbildīgas personības arī ārpusskolas aktivitātēs, neaizmirstot arī izbaudīt dienu un novērtēt savu sasniegumu – iekļūšanu “Čē Čē Čempionāta 2024” finālā, kur 10.-12. klašu grupā tika vien 160 klases no visām 923 klasēm.

Paldies “Čē Čē Čempionāta 2024” organizatoriem par lielisko iespēju savstarpēji saliedēties dažādu Latvijas skolu audzēkņiem, attīstot komunikācijas, konfliktu risināšanas, lēmumu pieņemšanas, pašiniciatīvas, radošuma, laika plānošanas un citas prasmes, kas svarīgas gan darba un profesionālajās gaitās, gan personīgajā dzīvē.

Paldies Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” audzēkņiem – Amandai Liepiņai, Amandai Valtasai, Dominikam Franciskam Mekšam, Evelīnai Auziņai, Kristeram Gerkenam, Luīzai Rāznai, Mārai Rāznai, Margaritai Lapkovskai, Melisai Mežzaķei, Nikam Dāvim Strazdiņam, Oskaram Rozenbergam – par ieguldīto laiku, enerģiju un neatlaidību, piedaloties gan “Čē Čē Čempionāta 2024” aktivitātēs, gan gatavojoties tam.

Paldies skolotājai Ivetai Kuģeniecei un skolas direktorei Ilzei Beļinskai par atbalstu audzēkņiem visā “Čē Čē Čempionāta 2024” laikā!

“Starpība starp veiksmīgu cilvēku un pārējiem, nav ne spēka daudzums, ne zināšanu kvantums, drīzāk vēlēšanās.” /Vince Lambardi/