Rīgas Komercskolas 9.klases audzēkne Renāte Balode vijoli spēlē no četru gadu vecuma.

Paralēli mācībām Tālmācības vidusskolā “Rīgas Komercskola”, Renāte vijolspēli apgūst Rīgas 1.Jāzepa Mediņa mūzikas skolā pie stīgu instrumentu nodaļas vadītājas – vijoļskolotājas Dagmāras Ķezberes.

Renāte ir piedalījusies daudzos starptautiskos konkursos, gūstot panākumus un godalgotas vietas:

• kā soliste XVI Starptautiskajā klasiskās mūzikas konkursā VIVA-MUSIC 2019, iegūstot 1.vietu;
  • spēlējot kopā ar kameransambli XII Starptautiskajā bērnu un jauniešu kameransambļu konkursā MUZICĒJAM KOPĀ AR DRAUGIEM 2016, iegūstot 1.vietu;
  • ar kamerorķestri ARMONICO VI Starptautiskajā Jana Sibeliusa instrumentālās mūzikas konkursā Turku, Somijā 2018.gadā, iegūstot atkārtoti 1.vietu.

Renāte priecē klausītājus Lielvārdes un Ķeguma Evanģēliski luteriskajās baznīcās, kā arī Sv. Pāvila baznīcā Rīgā, spēlējot uz vijoles, kura izgatavota Baha laika Vācijā, Mittenvaldē.

Vēlam Renātei radošu izaugsmi sava talanta pilnveidošanā!