Rīgas Komercskola ir labākā tālmācības vidusskola, balstoties uz sasniegumiem valsts centralizētajos eksāmenos

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA KONKURSA “SKOLU REITINGS 2020” APBALVOŠANA

Tālmācības vidusskola «Rīgas Komercskola» atkārtoti iegūst Draudzīgā Aicinājuma konkursa «Skolu reitigs 2020» galveno balvu kopvērtējumā – Pūci, diplomu un grāmatu kā labākā tālmācības un vakara vidusskolu grupā un diplomu kā labākā angļu valodā specializēto skolu grupā, balstoties uz sasniegumiem valsts centralizētajos eksāmenos.

Paldies pagājušā gada absolventiem, pedagogiem un vecākiem par brīnišķīgo sadarbību, līdzatbildību un ieguldīto mīlestību!

Rīgas Komercskola ir labākā tālmācības vidusskolu grupā

Paldies Draudzīgā Aicinājuma fondam un tās priekšsēdētājam Jānim Endeles kungam par konkursa «Skolu reitings 2020» organizēšanu, kurā augsti tiek vērtētas mūsu jauniešu zināšanas un prasmes!

Kas zina, ko grib – spēj, ko grib.
/Rainis/