Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” 9.klases audzēknis, Ronalds Kleins izcīnījis zeltu prestižā boksa turnīrā!

No 16. līdz 19. decembrim Ivanofrankivskā norisinājies otrais starptautiskais turnīrs “Ivano-Frankivsk Boxing Cup”, kas veltīts leģendārā ukraiņu boksa trenera Igora Gajdamaka piemiņai. Jaunieši no Latvijas – Bruno Bulders (2004) un Ronalds Kleins (2005), kuri pārstāv sporta skolu “Falcons Latvija”, no Ukrainas atgriezušies ar medaļām, savukārt Ronalds – Latvijai izcīnījis zelta medaļu.
Boksera terneris Sandis Kleins stāsta, ka sportistam turnīrs ir bijis labs pārbaudījums. Ronalds Kleins ringā ir tikai gadu un astoņus mēnešus. Kā atzīst treneris, boksam tas ir ļoti maz. Ronaldam bija jāsacenšas arī ar pretiniekiem, kuri ir vecāki par viņu pašu, un ar vairāk nekā četru gadu pieredzi sportā.

Tajā pašā laikā Ronalds ir labākais Latvijā starp junioriem un šogad ir ieguvis Latvijas čempiona titulu.

Paldies vecākiem par atbalstu, realizējot un attīstot Ronalda talantu!

Priecājamies un lepojamies ar mūsu audzēkņu sasniegumiem sportā un dzīvē!

Ronalds Kleins Latvijai izcīnījis zelta medaļu prestižā boksa turnīrā