Latviju pārstāv Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 10. klases audzēknis Valters Videnieks

ESI DROSMĪGS – SAPŅO LIELUS SAPŅUS!

Dānijas rietumos Ziemeļjūras krastā, Klitmillerē, reģionā, kas pasaulē ieguvis atpazīstamību kā Cold Hawaii, šogad no 12. līdz 18. septembrim notiek vienīgās PWA (The Professional Windsurfers Association, kuras rīkotās World Tour sacensības ir nozīmīgākais profesionālās viļņu burāšanas notikums pasaulē) organizētās jauniešu pasaules kausa sacensības viļņu burāšanā (Noerstick Cold Hawaii PWA Youth Windsurf Wave World Cup 2021).

Šajā pasākumā piedalās gandrīz 30 sportisti no 7 valstīm – Dānijas, Vācijas, Spānijas, Grieķijas, Beļģijas, Japānas un Latvijas. Latviju pārstāv Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» 10. klases audzēknis Valters Videnieks (buras numurs LAT33).

Valters Videnieks kopvērtējumā ieguva 3. vietu PWA pasaules kausa U17 grupā

Šis ir jau otrais gads, kad Valters startē PWA rīkotajās viļņu burāšanas sacensībās. Šogad apstākļi bija krietni atšķirīgi – vairāk sacensībām piemērotu vējainu un viļņainu dienu, līdz ar ko sacensības varēja notikt pilnajā – “double elimination” – formātā. Pirmajā dienā pēc “single elimination” braucieniem un rokas traumas Valters dalīja 4. vietu ar vēl diviem jauniešiem, taču nākamajās sacensību dienās parādīja savas prasmes labā līmenī un kopvērtējumā ieguva 3. vietu PWA pasaules kausa U17 grupā.

Valters Videnieks nāk no Pāvilostas, un, lai arī tikai 16 gadus vecs, ir burātājs ar lielu pieredzi – 4 kārtējs Latvijas čempions BIC Techno293 klasē, kā arī pagājušā gada Latvijas jauniešu (U20) čempions viļņu burāšanā.

Valter, paldies, ka nebaidies sapņot un savus sapņus piepildīt! Lepojamies ar Tevi un Taviem vecākiem, kuri atbalsta Tava talanta izaugsmi un ceļu uz sasniegumiem!

*Ierakstā publicētas bildes no sacensībām Dānijā (pasākuma publicitātes foto)