Mūsu 1.-4. klases audzēkņi izzinošās ekspedīcijas laikā apmeklēja Rīgas Jūgendstila centrā Anitas Paegles izstādi “Rīgas kaķi”, kuras laikā iepazinās ar mākslinieces grāmatu ilustrācijām, kas ir kā atsevišķs mākslas darbs, tajā liela nozīme ir detaļām, niansēm un raksturiem, piemēram, Ineses Zanderes dzejoļu grāmata “Kaķis uz klavierēm”, kā arī iepazinās ar mākslinieces veidotajām Latvijas Pasta izdotajām tematiskajām pastmarkām, Latvijas Bankas izlaisto monētu “Pasaku monēta I. Pieci kaķi”. Audzēkņi kopā ar pedagogiem priecājās par mākslinieces iemūžinātajiem kaķiem Rīgas pilsētvidē un centās atpazīt zīmējumos redzamās Rīgas ielas un namus un, iedvesmojoties radošajā darbnīcā veidoja katrs savu pastmarku.
 
Paldies pedagogiem Inai Kovaļevai, Veltai Zīlei un Kristīnei Caunei par sagādāto prieku audzēkņiem un radošu pieeju mācību satura apguvē!

 
Skatīt galeriju šeit.