Laimē budžeta vietu un mācies tālmācībā bez maksas!

Divas reizes gadā Tālmācības vidusskolā “Rīgas Komercskola” notiek budžeta vietas izloze, kas laimētājam ļauj mācīties vienu mācību semestri tālmācības skolā “ Rīgas Komercskola” bez maksas.

Ikvienam, kas noslēdz mācību līgumu noteiktā laika periodā, ir iespēja laimēt bezmaksas mācības tālmācības vidusskolā viena mācību semestra apmērā.

Balvu fondu veido laimējušās personas apmācības līgumā noteiktā mācību maksa semestrim tajā mācību programmā, par kuru noslēgts apmācības līgums. Balvas lielums vienmēr ir vienāds ar laimējušās personas noslēgtajā līgumā norādīto mācību maksu semestrim. Ja laimējušās personas noslēgtajā apmācības līgumā noteiktā mācību maksa semestrim ir mazāka par balvu fondā noteikto summu, tad starpība netiek izmaksāta vai citādi kompensēta.

Laimējusī persona tiks noteikta izlozē, kuras norises laiks tiek norādīts izlozes noteikumos. Izlozes ietvaros tiks izgatavotas lozes, katrā lozē būs norādīts viena noslēgā apmācību līguma numurs, un no šīm lozēm nejaušā veidā tiks ņemta viena loze. Laimējusī persona ir tā persona, kuras noslēgtā apmācības līguma numurs norādīts izvilktajā lozē.

Pēdējās izlozes resultāti pieejami šeit.

Lejupielādē PDF materiālu

Budžeta vietas jeb mācību maksas izlozes noteikumi pieejami šeit.