Kas ir tālmācība?

Tālmācība ir progresīva izglītības forma, kas sniedz iespēju mācīties attālināti, atrodoties jebkurā pasaules vietā un laika joslā. Tālmācība ļauj pašam veidot savu mācību plānu, ērti apvienojot mācības ar darbu, ģimenes dzīvi vai atpūtu. Izglītība tiešsaistē un tālmācība Latvijā kļūst arvien populārāka.

Tradicionāli par tālmācību tiek uzskatīta izglītības ieguves forma, kuras pamatā ir patstāvīgas mācības bez tieša un nepārtraukta kontakta ar mācību spēku. Tālmācība – tā ir patstāvīga mācīšanās un iespēja iegūt izglītību atrodoties jebkurā pasaules vietā.

Saskaņā ar LR Izglītības likumu tālmācība tiek definēta kā neklātienes izglītības paveids.

«Rīgas Komercskola» tālmācības formā piedāvā apgūt:

Piesakies Online Atvērto durvju dienai

Personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar privātuma politiku.
    Ilze Beļinska
    Ilze Beļinska, Tālmācības vidusskolas
    "Rīgas Komercskola" direktore

Kam ir īpaši ieteicamas online mācības Tālmācības vidusskolā “Rīgas Komercskola”:

• tiem, kuriem dienas skolas temps ir par lēnu;
    • tiem, kuriem dienas skolas temps ir par ātru;
    • tiem, kuri veselības problēmu dēļ nevar apmeklēt dienas skolu;
    • Tālmācības skola ir domāta aizņemtiem cilvēkiem;
    • tiem, kuri aktīvi nodarbojas ar sportu;
    • tiem, kuri aktīvi nodarbojas ar mākslu;
    • tiem, kuri aktīvi nodarbojas ar mūziku;
    • Tālmācību izvēlas daudzi jaunieši, kuri uzsākuši aktīvas darba gaitas;
    • Tālmācība ir domāta tiem, kuru vecāki strādā ārzemēs vai bieži ceļo.

Piesakies mācībām Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola»!

Tālmācības priekšrocības:

• Atbilst izglītojamo individuālajām vajadzībām;
    • Veido individuālu atbildību par mācību rezultātiem;
    • Palīdz efektīvi izmantot resursus (finansiālo, laika, cilvēku u.c.);
    • Dažādo mācību iespējas;
    • Atbalsta strādājošo  profesionālo attīstību;
    • «Rīgas Komercskola» piedāvā ne tikai iespēju mācīties no jebkuras pasaules vietas, bet arī piedāvā iespēju apgūt paātrinātu* vidusskolas kursu;
    • Iespēja jebkuram cilvēkam jebkurā laikā un zemeslodes vietā, kur ir pieejams dators ar interneta pieslēgumu, turpināt izglītības procesu;
    • Iegūt izglītību bez steigas, bez spriedzes, mierīgā režīmā patstāvīgi plānojot savu grafiku.

*Pēc 2022.gada 11.janvāra MK noteikumu Nr.11 29.punktā noteiktā regulējuma, izņēmuma gadījumā piedāvājam mācību programmu apgūt divu gadu laikā, ja izglītojamam ir atbilstošas zināšanas, iemaņas un prasmes, kā arī sociālā un psiholoģiskā gatavība.

Izvēlies mācības tālmācības skolā!

Ja uzskati, ka mācības internetā ir domātas Tev, piesakies Tālmācības vidusskolā “Rīgas Komercskola”! Pieteikties iespējams klātienē vai aizpildot elektronisko pieteikuma formu.