Esam labākā tālmācības vidusskola Latvijā pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem!

Esam labākā tālmācības vidusskola Latvijā. Par to liecina Draudzīgā aicinājuma fonda apbalvojumi Latvijas “Skolu reitingā” kā labākajai tālmācības skolai  2017., 2018., 2019., 2020., 2021., 2022. un 2023. gadā, kas balstās uz audzēkņu centralizēto valsts pārbaudes darbu rezultātiem. Mums ir 33 gadu pieredze komercizglītībā, kā arī esam viena no pirmajām tālmācības vidusskolām Latvijā. Vairāk informācijas par Draudzīgā aicinājuma fonda Latvijas “Skolu reitingu” lasiet šeit.

Ņemot vērā vidējos rādītājus centralizētajos valsts pārbaudes darbu rezultātiem pamatskolā, secinām, ka no 530 vispārizglītojošajām skolām, kurās tika kārtoti centralizētie valsts pārbaudes darbi, Tālmācības vidusskola “Rīgas Komercskola” valstī angļu valodā ierindojās- 90.vietā, aiz sevis atstājot 440 vispārizglītojošās skolas, latviešu valodā- ierindojās 174.vietā, aiz sevis atstājot 356 skolas, savukārt, matemātikā- ierindojās 364.vietā, aiz sevis atstājot 166 skolas. Informācija šeit.

Informācija par centralizētajiem valsts pārbaudes darbu rezultātiem vidusskolas audzēkņiem šeit.