Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, 1.- 4. klašu audzēkņi kopā ar ģimenēm un pedagogiem satikās pirmssvētku nedēļā pasaku lasīšanas vakaros “Brīnumu gaidot” tiešsaistes klasē, lai kopīgi lasītu savas mīļākās pasakas un kopīgi pārrunātu gūtās atziņas, ieklausoties ikviena pārdomās un sajūtās.

Šie satikšanās vakari, lai iepriecinātu, sagādātu pārsteigumu viens otram, jau kļuvuši par mūsu skolas Ziemassvētku gaidīšanas tradīciju, ko gaida ne vien audzēkņi, bet arī brāļi, māsas, vecāki un pedagogi, jo: “Nevajag jau daudz, pavisam maz, pavisam nieku, lai mirdzošs mirklis nestu prieku.”

Pateicamies audzēkņiem un viņu ģimenēm par atsaucību un iesaisti! Liels paldies pedagogiem Inai Kovaļevai un Jolantai Jirgensonei par radošām idejām, labestību un sirdsgudrību!

“Ja brīnumam tic – tas piepildās,

Ja brīnumu gaida – tas atnāk,

Ja brīnumā dalās – tas sagādā prieku!”