Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, 10.-12.klašu audzēkņi piedalījās praktiskā mācību stundā Satversmes tiesā ar mērķi iepazīt Tiesu varu, kura aizstāv taisnīgumu kā vienu no tiesiskas valsts pamatvērtībām un darbojas sabiedrības interesēs.

Audzēkņi ne tikai iepazinās ar Satversmes muzeja krātuves bagātībām, atkārtotojot zināšanas par Satversmi, bet arī iejutās tiesnešu lomās un saņēma atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Lai apgūtu finanšu pratību, audzēkņi apmeklēja Swedbank interaktīvu ārpusskolas finanšu izglītības aktivitāti “Finanšu laboratorija”, kurā uzmanība tika veltīta tādām aktuālām tēmām kā- budžeta plānošana, atbildīga aizņemšanās, personības attīstība, drošība e-vidē un 21.gadsimta prasmes.

Noslēgumā tika izmantota piedāvātā iespēja, paskatīties uz Rīgu no Swedbank ēkas augšējā stāva un novērtēt, cik mūsu galvaspilsēta ir brīnumskaista, sevišķi Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Šīs burvības pārņemti, audzēkņi devās uz Ķīpsalu – lielāko Baltijas valstu Ziemssvētku tirdziņu, lai jau praksē novērtētu, kā darbojas mārketings, izpētītu piedavājumu un pieprasījumu, un cenu atšķirības.

Paldies Satversmes tiesas padomniekiem Uldim Krastiņam un Aleksandram Potaičukam, sabiedrisko attiecību speciālistei Zandai Meinartei un Swedbank par iespēju iegūt jaunas zināšanas un prasmes aizraujoši!

Izsakām pateicību arī mūsu skolotājai Ivetai Kuģeniecei par mūsdienīgu pieeju mācību procesa organizēšanā!