Foto: EPA/Scanpix

Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, absolvente- Latvijas sportiste Dženifera Ģērmane 7.janvārī, Slovēnijā sasniedza visu laiku augstāko pozīciju neatkarīgās Latvijas kalnu slēpošanas vēsturē, izcīnot 12.vietu Pasaules kausa sacensībās slalomā.

Kā ziņo LETA, augstāk Pasaules kausa posmos PSRS laikā ir tikusi vien sportistes mamma Ulla Ģērmane, vairākas reizes iekļūstot labāko piecpadsmitniekā un reizi izcīnot ceturto vietu.

Pirmajā braucienā ar 48.numuru startējusī Dženifera Ģērmane otrajā un trešajā sektorā uzrādīja 20. un 18.rezultātu, finišējot 53,96 sekundēs.

Otrajam braucienam kvalificējās 30 labākās sportistes no 66 kalnu slēpotājiem. Tajā Dženifera Ģērmane startēja kā astotā un sasniedza piekto labāko rezultātu, bet otrajā un trešajā sektorā viņai bija otrais labākais rezultāts.

Lepojamies ar mūsu talantīgo absolventi, īstenojot savus sapņus un sasniedzot lielos, uzstādītos mērķus!

Izsakām pateicību vecākiem un pedagogiem par ieguldījumu Dženiferas talanta izkopšanā, atbalsta sniegšanā un piemēra rādīšanā!

“Panākumi nav laimes atslēga. Laime ir panākumu atslēga. Ja Jūs mīlat to, ko darāt, Jūs gūsiet panākumus.” /Alberts Šveicars/