Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Lepojamies ar trīs mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, talantīgo audzēkņu- hokejista Daniela Reidzāna, kā arī bobslejistu Amēlijas Kotānes un Kates Lienes Prudānes, dalību Pasaules Jauniešu Ziemas olimpiskajās spēlēs Latvijas komandas sastāvā.

Dubults prieks par mūsu audzēkni Amēliju Kotāni, kas ir izraudzīta par Latvijas delegācijas karognesēju. Amēlija Jauniešu Olimpiskajās spēlēs ir jaunākā Latvijas delegācijā, neskatoties uz to, viņas līdzšinējo sasniegumu sarakstā jau ir divreiz iegūtā 2. vieta Omega Youth Series Lillehammer, Norvēģijā, kā arī 2. un 3. vieta Omega Youth Series Innsbruck, Austrijā, monoboba disciplīnā. Amēlija ir ne tikai ziemas sporta veidu pārstāve, bet arī aktīvi trenējas vieglatlētikā, 2022. gadā izcīnot Latvijas čempiones titulu U14 vecuma grupā 60m barjerskriešanā telpās.

Pasaules Jauniešu Ziemas olimpiskās spēles norisinās reizi četros gados, šoreiz savu mājvietu rodot Dienvidkorejas provincē, Gangvonā. Tās sāksies 19. janvārī ar atklāšanas ceremoniju un divas nedēļas norisināsies ar visu 15 sporta veidu startiem.

Pateicamies Amēlijas, Kates Lienes un Daniela vecākiem, pedagogiem un treneriem par ieguldīto darbu jauniešu talantu izkopšanā un atbalsta sniegšanā!

Vēlam mūsu talantīgajiem audzēkņiem veiksmi un izdošanos ne tikai Olimpiskajās spēlēs, bet ik dienu, ejot uz savu mērķi!

“Cilvēkam, kurš zina, kurp viņš iet, pasaule pati paver ceļu. “

/M.Džordans/