Mūsu, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola”, 8. un 9.klašu audzēkņi piedalījās “Ziedoņa klases” organizētā aizraujošā piedzīvojuma nodarbībā “Blēņas un pasakas”, papildinot un nostiprinot zināšanas un kultūras izpratni par Imanta Ziedoņa personību un daiļradi, akcentējot rakstnieka vērtības.

Audzēkņi, apvienojoties komandā, veica dažādu savstarpēji saistītu uzdevumu virknējumus, kas attīstīja caurviju prasmes – lasītprasmi, radošumu, sadarbību un līdzdalību. Izlaušanās spēles laikā audzēkņi ar prieku un aizrautību, mērķtiecīgi sadarbojieties, trīs izlaušanās istabās veica uzdevumus, kas balstīti uz trīs Imanta Ziedoņa pasakām- “Pasaka par pogu”, “Pasaka, kurā spēlējas, spēlējas, kamēr sāk spēlēt” un “Kroko un dils”.

Liels paldies mūsu pedagogiem Ingai Laipniecei, Guntai Rinkai un Lindai Reinholdei par radīto iespēju audzēkņiem piedalīties radošā piedzīvojumā!

“Veiksme ir vislabākā, ja tā ir kopīga.” /Marvins Veisbords/