Mārtiņš Rocēns, tenisists, uzsācis mācīties 7. klasē Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» un absolvējis 2019. gadā, saņēmis Latvijas simtgades izcilnieka pateicību par sasniegumiem mācībās un sportā un ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā:

“Ikvienam, kuram jau bērnībā ir skaidrs, ko vēlas, tālmācība ir labākais risinājums. Par saviem sasniegumiem pateicos Tālmācības vidusskolai «Rīgas Komercskola» – esmu gan veiksmīgs tenisā, gan arī ieguvis labu izglītību – dzīvesdarbībai nepieciešamās attieksmes, zināšanas un prasmes. Galvenais ir spēt sevi disciplinēt, uzņemties iniciatīvu un būt līdzatbildīgam. Cilvēkam ar lieliem mērķiem Tālmācības vidusskola «Rīgas Komercskola» ir ideāla mācību iestāde.”

  • Mārtiņš Rocēns septiņpadsmit gadu vecumā kļuvis par Latvijas pieaugušo čempionu tenisā vienspēlēs un dubultspēlēs

Mārtiņš Rocēns septiņpadsmit gadu vecumā kļuvis par Latvijas pieaugušo čempionu tenisā vienspēlēs un dubultspēlēs, debitējis Latvijas pieaugušo izlases sastāvā Deivisa kausā un visās spēlēs guvis uzvaras. Tas ir liels sasniegums. Parakstījis līgumu par studijām Ziemeļkarolīnas štata universitātē ASV – augsta līmeņa mācību iestādē, kas piedāvā labas attīstības un pilnveidošanās iespējas tenisā. Pēc tam plāno turpināt profesionālo tenisista karjeru.