Uzņemšana Tālmācības vidusskolā

Uzņemšana Rīgas Komercskolā - sākumskola, pamatskola un vidusskola

Ieguvumi mācoties tālmācībā Rīgas Komercskolā

• Iespēja uzsākt mācības tālmācībā jau no 1.klases;
  • Audzēkņu uzņemšana tālmācības skolā notiek visu gadu;
  • Iespēja paārtrināti absolvēt skolu;*
  • Pasaulē atzīta Somijas izglītības sistēmas pieeja;
  • Individuāls darbs ar katru skolēnu, kas garantē labus rezultātus valsts centralizētajos eksāmenos;
  • Iespēja aktīvu un radošu dzīvesveidu apvienot ar kvalitatīvu izglītību;
  • Mēs izmantojam 27 gadu garumā uzkrāto pieredzi talantu attīstībā.

*Pēc  MK noteikumu Nr. 591 46.punktā noteiktā regulējuma, izņēmuma gadījumā piedāvājam mācību programmu pēc individuāla plāna apgūt divu gadu laikā, ja izglītojamam ir atbilstošas zināšanas, iemaņas un prasmes, kā arī sociālā un psiholoģiskā gatavība.

[Izdrukājama pieteikuma anketa]

[Uzņemšanas noteikumi]

Bezmaksas tālmācība – Piesakies mācībām Rīgas Komercskolā!

Bezmaksas tālmācība - Piesakies mācībām Rīgas Komercskolā

Kas ir tālmācība?

Tālmācība ir progresīva izglītības forma, kas sniedz iespēju mācīties attālināti, atrodoties jebkurā pasaules vietā un laika joslā. Tālmācība ļauj pašam veidot savu mācību grafiku, ērti apvienojot mācības ar darbu, ģimenes dzīvi vai atpūtu. Izglītība internetā un tālmācība Latvijā kļūst arvien populārāka. Lasīt vairāk par tālmācību šeit.

Iegūsti pamatizglītību vai vidējo izglītību tālmācībā

Ja vēlies iegūt pamatizglītību (1.-9.klase) vai vispārējo vidējo izglītību (10.-12.klase) un pats plānot savu laiku, tālmācības vidusskola „Rīgas komercskola” ir Tava pareizā izvēle. Tālmācības vidusskola “Rīgas komercskola” ir vienīgā akreditētā tālmācības vidusskola, kas piedāvā profesionāli orientētu mācību programmu. Piedāvājam iespēju mācību programmu apgūt arī divu gadu laikā.*

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67828055

Mūsu adrese: Alberta iela 13, Rīga, LV-1010

Darba laiks:
Darbadienās no plkst. 9:00 līdz 18:00
Ir iespējas vienoties par tikšanos citā laikā, iepriekš ar mums sazinoties.

E-pasts: info@rigaskomercskola.lv