Budžeta vietas izloze ir notikusi!

Š.g. 1. septembrī tika izlozēta mācību maksas atlaide 1. semestrim tālmācības vidusskolā “Rīgas Komercskola”. Atgādinām, ka mācību maksas izlozē varēja piedalīties ikviena persona, kura no 2017. gada 1. jūlija līdz 2017. gada 31. augustam bija noslēgusi līgumu ar SIA «Rīgas Komercskola» par apmācībām Tālmācības vidusskolā «Rīgas Komercskola» 2017./2018. mācību gadā, balstoties uz Tālmācības vidusskolas «Rīgas Komercskola» […]

Sveicam zinību dienā!

"Svarīgākais ir nekad nepārstāt uzdot jautājumus," teica Alberts Einšteins. Un mēs viņam piekrītam, tāpēc sveicam visus ZInību dienā!

6 iemesli, kādēļ mācīties tālmācības vidusskolā „Rīgas Komercskola”

Mīloši vecāki savai atvasei vēlas vislabāko, tostarp uzticamu mācību iestādi un lieliskus pedagogus. Tas viss – tālmācības vidusskolā „Rīgas Komercskola”. Direktore ILZE BEĻINSKA aicina saglabāt un pilnveidot katra bērna individualitāti un ļaut izaugt domājošam un radošam nākotnes cilvēkam.

Apsveicam budžeta vietas ieguvēju!

Apsveicam budžeta vietas ieguvēju ar laimēto mācību maksu 2017./2018. mācību gada I semestrim! Piesakies mācībām šodien un laimē budžeta vietu arī Tu!

Izlozēts budžeta vietas ieguvējs

30.06.17. tika izlozēta budžeta vieta "Rīgas Komercskola" 2017./2018. mācību gadam! Ar izlozes gaitu var iepazīties Rīgas Komercskola mājaslapā un Facebook profilā.

Vēlam lustīgus Līgo svētkus

Lai vasaras saulgriežos sirdīs skan gaismas dziesmas!

Ielūdzam uz izlaidumu!

Pirmā pērle, ko cilvēks var sev iemantot, ir viņš pats. /Jānis Poruks/ Ielūdzam Jūs uz Rīgas Komercskolas izlaidumu 2017.gada 18.jūnijā.

Vasaras brīvlaiks ir klāt!

Kad visi darbi nokārtoti sekmīgi un skolas somas jau nogādātas drošā vietā līdz rudenim, prieks pārņem ikvienu audzēkni.

Veiksmi eksāmenos!

Šodien sākas nervus kutinošais eksāmenu laiks! Kā pirmie drošsirži šodien, 16.maijā, startē 12.klases audzēkņi, trešdien, 17.maijā, savas zināšanas rādīs 9.klases audzēkņi, savukārt jau piektdien, 19.maijā, 12.klases gudrie prāti "spīdēs" matemātikas eksāmenā!

Apsveikums Mātes dienā!

Sirsnīgi sveicam visas mammas šajos patiesi skaistajos svētkos - Mātes dienā!