Apsveicam budžeta vietas ieguvēju!

Apsveicam budžeta vietas ieguvēju ar laimēto mācību maksu 2017./2018. mācību gada I semestrim! Piesakies mācībām šodien un laimē budžeta vietu arī Tu!

Izlozēts budžeta vietas ieguvējs

30.06.17. tika izlozēta budžeta vieta "Rīgas Komercskola" 2017./2018. mācību gadam! Ar izlozes gaitu var iepazīties Rīgas Komercskola mājaslapā un Facebook profilā.

Vēlam lustīgus Līgo svētkus

Lai vasaras saulgriežos sirdīs skan gaismas dziesmas!

Ielūdzam uz izlaidumu!

Pirmā pērle, ko cilvēks var sev iemantot, ir viņš pats. /Jānis Poruks/ Ielūdzam Jūs uz Rīgas Komercskolas izlaidumu 2017.gada 18.jūnijā.

Vasaras brīvlaiks ir klāt!

Kad visi darbi nokārtoti sekmīgi un skolas somas jau nogādātas drošā vietā līdz rudenim, prieks pārņem ikvienu audzēkni.

Veiksmi eksāmenos!

Šodien sākas nervus kutinošais eksāmenu laiks! Kā pirmie drošsirži šodien, 16.maijā, startē 12.klases audzēkņi, trešdien, 17.maijā, savas zināšanas rādīs 9.klases audzēkņi, savukārt jau piektdien, 19.maijā, 12.klases gudrie prāti "spīdēs" matemātikas eksāmenā!

Apsveikums Mātes dienā!

Sirsnīgi sveicam visas mammas šajos patiesi skaistajos svētkos - Mātes dienā!

Vēlies zināt kā mums gāja Rīgas Zoo?

Aprīļa sākumā mēs pulcinājām savus zinātkāros 1. – 7. klašu audzēkņus, lai kopā dotos uz iespaidiem bagātīgo Rīgas Zoodārzu. 😺 Tā bija gan fantastiska diena, gan izdevies pasākums kopumā, jo guvām jaunas zināšanas, attīstījām novērošanas, analizēšanas un komunikācijas prasmes, kā arī veidojām, kas ir ne mazāk svarīgi, pozitīvu attieksmi pret dzīvniekiem! 🐶🐱🐭🐹🐰🐻🐼🐨🐯🦁🐮🐷🐸🐵🐧🐥🐺🦊🐗🐴🦋🕷️🐞🐢🐊🦉🦌🐑🐏🐍 Paldies Riga Zoo un […]

Priecīgas Lieldienas!

Lai saulainās krāsās labas domasdzvēselē dzied! Priecīgas un krāsainas Lieldienas vēl "Rīgas Komercskola" tālmācības vidusskla kolektīvs!

Rīgas Komercskola audzēkne uzvar finanšu olimpiādē skolēniem “Finanšu ābece 2017”!

Š.g. 31.martā noslēdzās Ekonomikas un kultūras augstskolas rīkotā finanšu olimpiāde skolēniem „Finanšu ābece 2017”, kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 102 skolēni no 39 Latvijas skolām. Pirmās vietas ieguvēja ir Rīgas KOmercskola 11.klases audzēkne Lāsma Zaķe.